Galaxy S7 Secure Folder Uygulamasını İndirebilirsiniz

Galaxy S7'nin kişisel dosyalarınızı saklamaya yarayan uygulaması, internete sızdı!

Galaxy S7 Secure Folder Uygulamasını İndirebilirsiniz

Samsung geçen yıl talihsiz Galaxy Note 7 ile Secure Folder özelliğini tanıtmıştı. Bu özel korumalı klasörün içinde dosyalar, fotoğraf ve videolar, dökümanlar, bağlantılar ve diğer kişisel veriler telefondaki diğer verilerden tamamen ayrı olarak gizlenebiliyordu. Secure Folder, kullanıcı parmak iziyle giriş yapmadığı sürece açılmıyor.

Samsung, geçen yıl Galaxy S7 için Galaxy Beta Program'ı yürütürken Secure Folder'ı Nougat'ın yayınlanmasıyla birlikte indirilebilir bir uygulama yapacağını açıklamıştı. Şirket geçen ay Galaxy S7 ve S7 edge için Nougat'ı yayınlamaya başladı ve şimdi ise Secure Folder uygulaması su yüzüne çıktı. Biz denedik ve çalıştığını birinci elden gördük. Bildirim perdesinde Secure Folder için bir kısa yol bile açılıyor.

Secure Folder uygulamasının APK'sini buradan indirebilirsiniz. Uygulamanın çalışması için cihazınızın Nougat işletim sistemi ile çalışıyor olması gerekiyor. Uygulama henüz Google Play Store veya Galaxy Apps'da yayınlanmadı, ancak APK sızdığına göre, Samsung yakın zamanda uygulamayı resmi olarak yayınlayacaktır.

Ali Ruhi Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Kullanamadım nougat sürüm

Eski note 7 kullanıcısı olarak bizzat kullandım bütün sd kartımı şifrelemiştim telefonu iade edince herşeyim gitti maalesef aklıma bile gelmemişti bidaha şifreleme güvenlik falan asla kullanmam bütün dosyalarınız için google drive Microsoft one drive kullanın herşeyiniz yedekli olsun.

zaten knox var bunu neden alalım?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir