Galaxy S7'için çocuklu ve lamalı 2 video!

Samsung, Galaxy S7 heyecanını biraz daha artıracak iki yeni tanıtım videosunu ortaya çıkardı!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy S7'yi 30 saniye gören çocuk, onu çizerse... Tyson adında bir çocuk, yeni cihazın bulunduğu odada 30 saniye geçiriyor; daha sonra...

Tanıtımına birkaç gün kalan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, sızıntılarıyla kendilerinden sıkça bahsettiriyorlar. Telefonla ilgili tartışmalara güç katmak isteyen Samsung ise iki tanıtım videosu yayınladı.

"7 Days of Unboxing" (7 gün kutu açma) adlı videolarının ilkinde Tyson adında bir çocuk, yeni cihazın bulunduğu odada 30 saniye geçiriyor. Çocuk dışarı çıktığında gördüklerini boş bir kağıda çizmeye çalışıyor. Elbette küçük çocuğun çizdiklerinden çok fazla şey anlamak mümkün değil.

Oynat Galaxy S7'nin kutusunu lama açarsa... Kuzco adlı lama odanın dışına çıktığında, gördüklerini bir tuvale çizmeye çalışıyor...

Daha sonra yayınlanan ikinci videoda ise telefonun kutusunu bir lama açıyor. Kuzco adlı lama odanın dışına çıktığında, gördüklerini bir tuvale çizmeye çalışıyor. Lamanın çizdikleri sanatsal bir değer taşıyor ancak yine Galaxy S7 hakkında önemli bir ipucu vermiyor.

Pazar günü yapılacak tanıtımla Galaxy S7 ve S7 Edge'in bilinmeyenlerini öğreneceğiz. Peki, sizin videolardan aldığınız bir ipucu oldu mu?

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play