Galaxy S7'nin kutusunu suyun altında açtılar!

Galaxy S7'nin kutusunu suyun içinde açtılar, ortaya ilginç görüntüler çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Galaxy S7'nin kutusunu suyun altında açtılar! Galaxy S7'nin kutusunu suyun içinde açtılar, ortaya ilginç görüntüler çıktı!

Galaxy S7 ve S7 Edge'i merak edenlerin birçoğu, onlarla ilgili ilk inceleme videolarını arayıp izliyorlar. Bunun yanında büyük bir topluluk, kendisini "kutudan çıkarma" işine adamış durumda. Çoğu kullanıcı, telefonu satın alma kararı vermeden önce kutudan nasıl çıktığına, yanında hangi aksesuarların geldiğine bakıyor.

Galaxy S7 ve S7 Edge, bir önceki modelin kaldırdığı su geçirmezliği geri getiriyor. Bunu fırsat bilen GSM operatörü T-Mobile, işi biraz abartarak Galaxy S7'nin kutusunu suyun içinde açtı.

Yayınlanan videoda kutu açıldığında içindekilerin suda yükselmeye başladığı görünüyor. Telefonun suyun altında nasıl çalıştığını videoda rahatça görebiliyoruz. Ancak şarj adaptörünü suda yüzdürdükten sonra elektrik prizine takmak, pek iyi bir fikir olmasa gerek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Adaptörü USB soketi aşağıda kalacak şekilde yerleştir. İçindeki su süzülsün. 1 gün sıcak ortamda beklet. Yazın güneşli ortam, kışın radyatörün üstü daha çabuk kurutur hatta. Ondan sonra kullanabilirsin.

Geri kaldı ukt. Ondan da iyi sonuç çıktı mı kusursuz olur. Kutuya kaliteli kulaklık koysalar. İyi olurdu

İşin suyunu çıkarmak diye buna deniyor. Sırf telefonun su geçirmezliğini tanıtmak için yapılsa bile artık hakikaten anlamsızca işler yapıyorlar. Çünkü bu aletler iş aracı olarak değil de sadece pahalı oyuncaklar olarak kullanılıyor ve satılıyor artık. Nefret ettiriyorlar akıllı telefonlardan.

s6 kullanan arkadaşım su birikintisine düşürdü hemen aşdı kapatmaya çalıştı ama kapatamadı ve cihaz pil bitene kadar o modda kaldı ve tabiki hazin son anakart patates

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost