Galaxy S8, Yine Bir Kılıf Sayesinde Göründü!

Yeni ortaya çıkan sızıntı, Galaxy S8'in tasarımını oldukça net biçimde ortaya koyuyor!

Galaxy S8, Yine Bir Kılıf Sayesinde Göründü!

Galaxy S8'e ait kılıfların internete sızmasının ardından bu kez internette satışa çıkarılan bir Galaxy S8 kılıfıyla karşı karşıyayız.

Mobile Fun'da listelenen "Olixar Ultra-Thin Samsung Galaxy S8 Edge Case" kılıfa ait görüntülerde gerçek Galaxy S8'in temel alındığı düşünülüyor. Çizimlerdeki telefonun Galaxy S8 olduğunu doğrulamanın şu an herhangi bir yolu yok, ancak gerçekten Galaxy S8 ise tasarımda bazı değişiklikler göreceğiz demektir.

Görüntülere baktığımızda telefonun bir iris tarayıcısının olmaması kafamızı biraz karıştırdı. Ancak iris tarayıcısının kameranın yanındaki sensör olma ihtimali var. Samsung'un Apple'ın izinden giderek 3,5mm'lik kulaklık girişini kaldırdığı gözleniyor.

Resimlerde gördüğümüz telefon Galaxy S8'e yakın bir tasarıma sahip olsa da, yüzde 100 aynısı olmayabilir. Önümüzdeki günlerde daha somut sızıntılar gelmesi halinde emin olabileceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Kulaklık girişi resimlerde görünüyor haber yaparken daha dikkatli olmanız dileğiyle

Kulaklık girişini kaldırmak ne demek ya Apple yaptığı işi yapmak zorunda mısın? Tam bir salaklık.

@14 Ocak 2017 16:13 Ufak bir aparatla USB-C girişinden ses alınabilir eğer kulaklık girişi kaldırılırsa, ayrıca tüm üreticilerin bu kararı alması kablosuz müzik kulaklıklarını baya yaygınlaştıracak, dolayısıyla da ucuzlatacaktır, ben en son telefonumu kulaklığın kablosuna elim takılınca paramparça etmiştim ve bu şekilde telefonu kırılanların sayısı hiç de az değil...

@Bloodin Telefondan 3,5mm kulaklık girişinin kaldırılması demek ucuzlama olabilir amaaaa sana kablosuz kulaklık seçenekleri sunarlarken o kulaklıkların ucuz olacağına emin misin peki??? Örnek iphone 7 ile ortaya çıkan Airpoads kulaklıklar. Fiyatlarından haberin var mı! Gerçi Apple'ın ucuz bir şeyi yok amaa 700 mü 800 mü ne fiyatı! Kulaklık girişi bazı durumlarda kulaklıkla telefon kullanırken sıkıntı, kulaklık girişi olmaması da ayrı bir sorun.

kulaklık girişini kaldırmak fordun arabalarında paspas vermemesi gibi, renonun bazı arabalarına polen filitresi koymaması gibi, tofaşın bir dönem sağ aynasız araç çıkarması gibi, volkswagenin bir dönem sağ aynaları daha küçük yapması gibi bir kaç kendini zeki zanneden akılsızın dar fikirlerini kabul ettirmesi sonucu bir dünya kar etme amacıyla hayata geçirilmiş, ancak sonradan saçmalıktan başka bir şey olmadığı anlaşılarak geri adım atılmış bir olay olarak kalacaktır, saçmadır, gereksizdir.

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir