Galaxy S8'in Ön Yüzü Sızdı!

Galaxy S8'den gelen kılıf sızıntılarının ardından, bu kez cihazı kılıfsız gösteren bir fotoğraf göründü!

Galaxy S8'in Ön Yüzü Sızdı!
İkisi de kavisli ekranlı

Son bir haftada gelen kılıf sızıntıları sayesinde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın tasarımı hakkında bilgi sahibi olduk. Şimdi ise telefonların on yüzüne ait olduğu iddia edilen iki parçanın göründüğü bir fotoğraf, internete sızdı.

Fotoğrafta görünen iki ekran da kavisli; yani Galaxy S8'lerin ikisinin de kavisli olacağını söyleyen dedikoduların doğru çıktığını görüyoruz. Telefonun ekran alanının arttığı, çerçevenin tüm kenarlarda inceldiği de göze çarpıyor; dolayısıyla ekranla ilgili dedikodularında doğru çıktığı söylenebilir. Benzer şekilde home düğmesinin de kaldırılarak, ekran boyutunun büyütüldüğü fark ediliyor. Üst tarafta ise hoparlör, sensörler ve kamera için bolca yuvanın bulunduğu gözleniyor.

Yine de Samsung'un final cihazlardan ziyade prototiplerini bu şekilde dağıtabildiği biliniyor. ve bu yüzden bize sorarsanız sızıntıya dikkatle yaklaşmak gerekiyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ya işte neyi merak ediyorsunuz ki samsung s3 çıktıktan 5 sene sonraki tüm samsung modelleri ona benzedi sonra s6 çıktı o tarihten sonraki 5 sene içinde çıkan tüm samsung modelleri ona benzeyecek alın bi samsung s6 edge 5 sene ekmeğini yiyin yok kenarını çek yok üzerini küçült yok arka kapağı parlat ama temeli hep aynı tasarım.

@20 Ocak 2017 00:02 sanki epıl iphone 6 dan beri ayni tasarimla tel uretmiyo

@20 Ocak 2017 00:02 Ne yapılacaktı yani içine kuş mu konduracaklardı? İPhone ne yapıyor? 6,6S,7 aralarındaki farkı bir bakışta anlar mısınız? Samsung plastik diye eleştirildi değiştirdi cam-metale geçti,şimdi kapaklı,bükülebilir üzerine çalışıyor.5 yıl önceye göre bir değişim yok mu sence?

@20 Ocak 2017 00:02 Haklısın kardeş. Ben S6 aldım 1600 TL ye ithalatçı garantili. En az 4 yıl işimi görür diye düşünüyorum. Fazla para saymaya, sürekli 2-3 yeni özellik eklediler diye yeni modeli almak bence saçma. Köklü değişikler yapmadıkları sürece yeni model almam.

S7 Edge var bende. 8 yıl kullanmayı düşünüyorum. HTC One X im 4 yıllık olmuştu ve hala iyiydi :)

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir