Galaxy S9, 3 Boyutlu Ön Kamerayla Gelebilir!

Yeni bir dedikoduya göre Samsung, Galaxy S9'in ön kamerasında bu özelliği sunmak için çalışıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S9, 3 Boyutlu Ön Kamerayla Gelebilir!

Kullanıcıların odak noktasında şu an Galaxy Note 8 var ancak Samsung, Galaxy S8 ve S8+'ın yerine geçecek telefonlar üzerinde çalışmaya başladı bile.

Galaxy S9 hakkında henüz çok fazla sızıntı yok ancak yeni bir dedikodu, telefonun ön kamerasının daha iyi olacağını söylüyor. Universelce'e göre bir sonraki Galaxy'nin ön kamerasında 3 boyutlu bir sensör kullanılacak. Bu sayede telefonun yüz tanıma konusunda daha iyi olacağı ve iPhone X'e yetişeceği düşünülüyor.

Şimdilik detaylarını bilmesek de Nisan'daki bir rapor, Samsung'un Qualcomm ile bir sonraki mobil platformu geliştirmek üzere çalıştığını söylemişti. Bu platform, Snapdragon 845 olabilir. Bunun yanında, Samsung'un bir sonraki telefonu ön yüzde sensörler için ayrılan alanı da ekran olarak kullanabilir. Son olarak Galaxy S9'un iPhone X'ten dört kat hızlı olacağına dair iddialar da var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

yüz tanıma göz tanıma önceden de android telefonlarda olan bir özellikti tamam sensörleri şimdiki kadar iyi degildi ama çalısıyordu sanki ilk defa apple yapmıs gibi davranmayı bırakın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost