Galaxy S9 İçin Yine Aynı İddia!

Samsung'un her yeni amiral gemisi için ortaya atılan iddia, bu kez de Galaxy S9 için gündemde...

  • Levent Öztürk
Galaxy S9 için yine aynı iddia!

Samsung'un sıradaki Galaxy S telefonlarını beklenenden önce piyasaya sunacağını daha önce birkaç modelde duymuştuk. Ancak bu söylentiler hiçbir zaman gerçeğe dönüşmedi. Şimdi de aynı durum Galaxy S9 için geçerli.

Galaxy S9 geliştirme sürecine Project Star adı ile zamanından önce başladığını duyuran Koreli The Bell, Samsung'un bir sonraki üst seviye telefonunun Ocak ayında tanıtılabileceğini iddia ediyor.

Telefonun parçalarının dağıtımının daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi tam olarak Samsung'un Galaxy S9'u Ocak ayında sunacağı anlamına gelmiyor. Firma, bir sonraki üst seviye cihazı üzerinde fazladan birkaç ay çalışmak istiyor olabilir ve bu ek çalışma daha önce söylentisi dolanan SLP teknolojisine geçiş için yapılıyor da olabilir. Bu teknoloji, teorik olarak telefonun içerisine daha büyük bir bataryanın yerleşmesine imkan tanıyacak.

The Bell, Samsung'un piyasa tarihini iPhone 8'in satışları ile rekabet edebilmek için öne çektiğini düşünüyor. iPhone 8'in Galaxy S8 gibi çerçevesiz ve kavisli bir ekrana sahip olması bekleniyor ve yeni iPhone için var olan talep, Samsung'un Galaxy Note 8 satışlarını etkileyebilir. 

Galaxy S9 hakkında söylentiler daha yeni başlamış durumda ve henüz herhangi bir söylentinin ciddiye alınması için çok erken. Şu anda telefon hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor ve bir söylenti, S9'un modüler tasarıma sahip olabileceğini önerirken, bazı söylentiler de telefonun Infinity Display'e ve Quallcomm'un Snapdragon 845 SoC'a sahip olacağını iddia ediyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

yeter kardeşim ya s8 çıkalı ne kadar oldu hemen s9 haberi yapılıyor. nereye gidiyor böyle batsın artık telefon piyaysası yılda 1 telefon çıksın

S8 aldım hiç gerek yokmuş o kadar para vermeye

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost