Galaxy S9 Mini, SM-G8850 Model Adıyla Göründü

Detayları yeni ortaya çıkan bir "Galaxy S9 Mini", önceki S9 Mini sızıntısını şüpheli hale getirdi!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S9 Mini, SM-G8850 Model Adıyla Göründü

Samsung'un piyasayı farklı Galaxy'lerle doldurmaktan vazgeçmeye niyeti sanırız yok. Galaxy S9 mini olabileceği düşünülen bir telefon daha ortaya çıktı. Bundan dolayı daha önce sızan Galaxy S9 mini'nin başka bir telefon olması muhtemel.

Samsung'un SM-G8750 model adına sahip bir telefon üzerinde çalıştığı birkaç gün önce ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Çin'in sertifikalandırma yetkilisi TENAA'nın web sayfasında SM-G8850 model adına sahip bir cihaz göründü. Yeni fark edilen bu telefonun Galaxy S9 mini olma ihtimali var. İki telefonun birden Galaxy S9 mini olma ihtimali de var.

SM-G8850, 5,8 inç'lik bir ekranla geliyor. Galaxy S9 ile aynı ekran boyutuna sahip olan telefonun pil kapasitesi de normal S9 ile aynı (3.000mAh). Cihaz Infinity Display'e yer veriyor ancak bu ekran artık sadece amiral gemilerine has bir ekran değil. Bu yüzden SM-G8850 ve SM-G8750, Galaxy S serisiyle ilgisi olmayan orta seviye telefonlar da olabilir.

Samsung'un Çin piyasasında tekrar güçlü hale gelmek istediğini biliyoruz. Bu yüzden bu telefonlar Çin'e özel ise bu, bizler için çok sürpriz olmayacak.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz