Galaxy Tab 3 Kids Aralık'ta satışa sunulacak

Çocuklara yönelik bu işlevlerle donatılmış Samsung'un özel tableti, bu tarihte satışa sunuluyor!

Galaxy Tab 3 Kids Aralık'ta satışa sunulacak

Samsung Electronics, ailelerin istedikleri eğitim araçlarına ve güvenlik özelliklerine sahip, çocuklar için özel olarak geliştirilmiş bir tablet olan Samsung Galaxy Tab 3 Kids'i, Aralık ortasında satışa sunacak.

Samsung Electronics IT ve Telekom Satış-Pazarlama Direktörü Selçuk Mirza konuyla ilgili açıklamasında, "Çocukların teknolojiyi her zamankinden daha fazla kullandıkları yadsınamaz bir gerçek. Galaxy Tab 3 Kids'i geliştirirken hem aileleri, hem de çocukları düşündük. Sonuç olarak da; zengin, etkileşimli ve eğitici bir içeriğe sahip; eğlenceli ve çocuk dostu kullanıcı deneyimi sunan bir cihaz ortaya çıktı" dedi.

Özel içeriklere sahip Çocuk Mağazası

Çocuklar için teknolojinin sunduğu eğitim olanaklarını artırmak amacıyla çocuklara yönelik birinci sınıf uygulamalara ek olarak, tamamen yenilenmiş bir Çocuk Mağazası da Samsung Galaxy Tab 3 Kids'e önceden yüklenmiş olarak geliyor. Çocuk Mağazası; eğitim oyunları, eğlence ve e-kitap uygulamalarını içeriyor. Tablet, ailelere Uygulama Yöneticisini kullanarak çocukları için istedikleri uygulamaları seçebilme olanağını da veriyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

3 MP arka 1.3 MP olmasın?

Bence harika bir şeye benziyor. Çocuklara göre olması çok hoş. Ama bu haberi görünce biraz kıskandım :)) Biz küçükken oyuncak telefonlarla oynardık. Şimdiki nesil ise gerçek telefonlarla büyüyor. :) Olsun yeterki teknolojiyi iyiye kullansınlar. Çağdaş olsunlar.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Galaxy Tab 3 Kids Aralık'ta satışa sunulacak
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir