Galaxy Tab 3 Kids Aralık'ta satışa sunulacak

Çocuklara yönelik bu işlevlerle donatılmış Samsung'un özel tableti, bu tarihte satışa sunuluyor!

Kullanım süresi ayarlanabiliyor

Kullanım süresi ayarlanabiliyor

Çocuğunuz için en uygun tablet kullanım süresini ayarlayabilirsiniz

Ailelerin belli kullanım süreleri belirlemelerine olanak sağlayan "Zaman Yönetimi" özelliği sayesinde tanımlanan kullanım süresi dolduğunda, şifre korumalı ekranın kilitleme özelliği  devreye giriyor. Bu durumda cihazın tekrar aktive olabilmesi için bir yetişkinin şifreyi girmesi gerekiyor. Böylece ebeveynlerin çocuklarının akıllı cihazlarda geçirdikleri süreyi en etkili şekilde ayarlayabilmeleri sağlanıyor.  

Eğlenceli tasarım ve güçlü performans

1,2 GHz çift işlemci, 1 GB RAM, 3 megapiksel ön kamera ve 1,3 megapiksel arka kamera ile sunulan Galaxy Tab 3 Kids, bir Samsung Galaxy tabletten bekleyebileceğiniz güç ve performansa sahip olmasının yanı sıra, çocuklara heyecanlı ve etkileşimli bir deneyim sunmak üzere tasarlanmış. Galaxy Tab 3 Kids ile beraber, çocuk-dostu bir kulp ve Çocuk Kasası da satışa sunuluyor. Ayrıca, başka nesneler üzerinde iz bırakma ihtimali olmadan, eğlenceli çizim yapma olanağı tanıyan kolay tutma özellikli bir Kalem (C Pen)  de standart olarak veriliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

3 MP arka 1.3 MP olmasın?

Bence harika bir şeye benziyor. Çocuklara göre olması çok hoş. Ama bu haberi görünce biraz kıskandım :)) Biz küçükken oyuncak telefonlarla oynardık. Şimdiki nesil ise gerçek telefonlarla büyüyor. :) Olsun yeterki teknolojiyi iyiye kullansınlar. Çağdaş olsunlar.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Kullanım süresi ayarlanabiliyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir