Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 testte!

Samsung'un Galaxy Tab Pro serisinin en kompakt üyesini test merkezimizde ağırladık!

Medya

Medya

Serideki diğer tabletler kadar büyük olmasa da Samsung Galaxy Tab Pro 8.4, çok iyi bir medya çalıcısı. Bunun büyük bölümünü, 8.4 inç'lik WQXGA ekranına borçlu. Samsung'un AMOLED ekranlarındaki kadar olmasa da filmlerde renkler ve siyahlar mükemmel görünüyor.

Bununla birlikte ses, zincirin zayıf halkası konumunda. Ses yeterince yüksek, ancak hoparlörlerin dik kullanıma göre konumlandırılmış olması, filmlerde sesin sadece tek taraftan gelmesine neden oluyor. Bu yüzden film izlerken kulaklık kullanmanızda fayda var.

8.4 inç'lik ekran, Real Racing 3 gibi oyunları keyifle oynatacak kadar büyük. Ancak Dead Rising 2'nin çift denetimini rahatça kavrayacak kadar da geniş değil. Bunun yanında Snapdragon 800 işlemci, hangi oyunu çalıştırırsanız çalıştırın, size çok iyi bir performans sunuyor.

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4, medya depolama için size 16GB veya 32GB'lık dahili depolama sunuyor. Samsung, tabletine bir microSD slotu da eklemiş. Uygulamaları ayarlar menüsünü kullanarak microSD'ye taşımanız da mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

"Sonuçlar ise kamerayı çok fazla sallamadığınız sürece son derece iyi." :D

samsungun yeni bir ürününü aldığımda yeni bir şey almış gibi olmuyorum hiç... sadece daha büyük yada daha ince yada daha hafif oluyor daha ağır oluyor.fark edilebilen tek şey bu.

bu ürünün model numarası nedir? 3g var mı? Teknik detayları nerede? Nasıl yorum yazıyorsunuz anlamıyorum? Herhalde size hediye ediyorlar kırmamak için bir şeyler karalıyorsunuz. Eskiden sizin yorumlarınızı okumadan cihaz almazdım. Şimdi ise, okuyup gülüyorum. Ayrıca, bende 321 modeli var yani 3G/LTE olanı. O işlemciye göre çok da iyi sonuçlar vermiyor geekbench ve antutu... Anlayacağınız atın atabildiğiniz kadar. Yazık çok yazık.

Android isletim sisteminin ışe yaramadigini tablet kullaninca anladim.bundan sonra tablete para yok benden .

ipad air harici gerisi yalan.

Selamlar bunda harici 3G modem desteği var mı?

Ya da bizleri bir tablette "3G harici modem desteği" olmasında belirleyici olan nedir? aydınlatabilirseniz sevinirim

Ben gpad kullanicisiyim onda full hd ye adreno 320 kullaniyodu oyunlarda kasiyordu bunda da adreno 330 kullanmislar ama 2560 1600 cozunurluk yapmislar gene oyunda kasmasin?

Yenilik istiyoruz samsungdan artık yeter! Yuvarlak veya üçgen şeklinde cihazda yapsa razıyım ama bıktık

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir