Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 testte!

Samsung'un Galaxy Tab Pro serisinin en kompakt üyesini test merkezimizde ağırladık!

Pil ömrü

Pil ömrü

Pil ömrü

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4, 4.800mAh kapasiteli bir pille geliyor ve bu pil, haliyle 10.1 ve 12.2 inç'lik modellerdekinden önemli ölçüde küçük (tam olarak Galaxy Tab Pro 12.2'nin yarı kapasitesinde). Bu durum, pil ömrü konusunda endişelenmemize yol açtı. Samsung Galaxy Tab Pro 8.4, gerçekten tatmin edici bir pil performansı sunacak mıydı?

Testlerimiz cevabın olumlu olduğu gösterdi. HD video gibi devamlı ve yoğun işlerde bile pil performansı gayet iyiydi. 720p çözünürlüklü 90 dakikalık videoyu tam parlaklıkla oynattığımızda, pil yüzde 100'den yüzde 78'e gerilemişti. Bu, birçok Android'li akıllı telefon için ortalama bir performans olsa da, Galaxy Note Pro 12.2'ye göre daha yüksek bir performans.

Galaxy Tab Pro 8.4'ün iyi pil performansı, gerçek hayattaki kullanımınıza da yansıyor. Biraz oyun, biraz web gezintisi, e-posta okuma ve çoklu pencere kullanım testlerinin ardından (toplamda 11 saat kullanım) pil oranı sadece yüzde 40 idi.

Kısacası Galaxy Tab Pro 8.4, üst seviye teknik özellikleri için pil ömründen vazgeçen bir tablet değil. Bu, "Pro" etiketli bir tablet satın alacakların duymak isteyeceği bir şey olsa gerek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

"Sonuçlar ise kamerayı çok fazla sallamadığınız sürece son derece iyi." :D

samsungun yeni bir ürününü aldığımda yeni bir şey almış gibi olmuyorum hiç... sadece daha büyük yada daha ince yada daha hafif oluyor daha ağır oluyor.fark edilebilen tek şey bu.

bu ürünün model numarası nedir? 3g var mı? Teknik detayları nerede? Nasıl yorum yazıyorsunuz anlamıyorum? Herhalde size hediye ediyorlar kırmamak için bir şeyler karalıyorsunuz. Eskiden sizin yorumlarınızı okumadan cihaz almazdım. Şimdi ise, okuyup gülüyorum. Ayrıca, bende 321 modeli var yani 3G/LTE olanı. O işlemciye göre çok da iyi sonuçlar vermiyor geekbench ve antutu... Anlayacağınız atın atabildiğiniz kadar. Yazık çok yazık.

Android isletim sisteminin ışe yaramadigini tablet kullaninca anladim.bundan sonra tablete para yok benden .

ipad air harici gerisi yalan.

Selamlar bunda harici 3G modem desteği var mı?

Ya da bizleri bir tablette "3G harici modem desteği" olmasında belirleyici olan nedir? aydınlatabilirseniz sevinirim

Ben gpad kullanicisiyim onda full hd ye adreno 320 kullaniyodu oyunlarda kasiyordu bunda da adreno 330 kullanmislar ama 2560 1600 cozunurluk yapmislar gene oyunda kasmasin?

Yenilik istiyoruz samsungdan artık yeter! Yuvarlak veya üçgen şeklinde cihazda yapsa razıyım ama bıktık

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir