Galaxy Xcover 3 resmi olarak tanıtıldı!

Samsung, sağlamlığıyla ön plana çıkacak yeni bir Galaxy cebi daha resmi olarak tanıttı!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Xcover 3 resmi olarak tanıtıldı!

Samsung düşmelere, suya ve toza dayanıklı yeni Galaxy Xcover 3'ü tanıttı. 1,2 metre yükseklikten düşmelere dayanabilen telefonun teknik özellikleri ise orta seviyede.

Galaxy Xcover 3, sağlamlık konusunda ABD ordusu standardı olan MIL-STD 810G'yi ve IP-67 standardını karşılıyor. Bununla birlikte cihazın özellikleri, o kadar da etkileyici değil. 4,5 inç ekrana sahip cihaz, 480x800 piksel çözünürlük sunuyor. Arka kamerası 5 megapiksel olan telefonun önünde sadece 2 megapiksellik bir kamera var. İşlemci olarak dört çekirdekli 1,2GHz'lik bir işlemciye yer veren yeni Galaxy'de 1,5GB RAM bulunuyor.

Xcover 3, 8GB depolama alanıyla gelse de microSD kartlar yoluyla depolama alanını genişletebilirsiniz. Bunun yanında NFC, WiFi, Bluetooth 4 ve LTE cat.4 gibi bağlantı türleri destekleniyor.

Telefon Android 4.4 ile geliyor, ancak kısa zaman içinde Android 5.0'a güncellenecek. Fiyat ve çıkış tarihi ise şimdilik belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

NOKIA suya toza şoka dayanıklı telefonlarını daha estetik yapıyordu... SAMSUNG bu konuda kötü...

çöp çöp çöp

@12 Mar 2015 17:10 aynaya bak asıl çöp sensin...

Daha çok cinayet silahı gibi durmuyor mu?

daha durun neler cıkıcak s6 neo s6 mını s6 sport s6 actıve s6 plus s6 cart s6 curt bırzamanlar nokıa da zırt pırt cıhaz cıkarırdı sonu ıyı olmadı

S3 miniye kaucuk kilif gecirmisler satiyorlar

yorum yapmayı bile beceremiyenler anca böyle boş boş yazı yazar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play