Galeri: YouTube işte bu ofiste çalışıyor

Google'ın ofisi oyun parkını aratmıyor olabilir; ama YouTube ofisi de aşağı kalır gibi değil...

YouTube işte bu ofiste çalışıyor
YouTube ofisinin kapısını araladık...

Geçtiğimiz aylarda Google'ın nasıl bir ortamda çalıştığını sizlerle paylaşmıştık. Ofisten çok bir oyun alanını andıran Google ofisinden sonra, sıra YouTube ofisini ziyaret etmeye geldi.

YouTube'un ABD Kaliforniya'daki ofisi, aynı Google ofisinde olduğu gibi, bir eğlence kompleksini andırıyor. Mini golf sahası, Star Wars odası, yüzme havuzu ve sınırsız yiyecek - içecek... YouTube ofisinde çalışanların hemen her türlü eğlence ihtiyacı düşünülmüş.

Dünyanın 1 numaralı arama motoru neden Google? Dünyanın 1 numaralı video paylaşım sitesi neden YouTube? Sanırız bu kareler her şeyin cevabını veriyor. Galerimize buyurun...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Daha geçen ay YouTube'un ne kadar zarar ettiği ile ilgili haberler yok muydu? Ayrıca acaba YouTube Google tarafından alınmadan öncede bunlar var mıydı yoksa bu sadece Google'ın tüm şirketlerinde uygulanan bir yöntem mi? Bence Google'ın insan kaynakları anlayışının YouTube'a yansıması. YouTube satın alınmadan öncede 1 numaraydı zaten.

acaba onlarada işte facebook veya youtube girmek yasakmıdır? :)

Adamlardaki eğlenceye bak

kim orda çalışmak istemez ki beh

Google'ın ofisi daha güzel. You Tube'da üreten insana değer verdiğini belli ediyor. Türkiye gibi değil. Bizim ofislerimizde Windows 95'ler fink atarken adamlarda yüzme havuzu, golf sahası her şey var. Adamlar bu yüzden başarılı. Üretici fikirlere değer veriyorlar.

iyiki youtube türkiye yok yoksa youtube türkiye çalışanlarının kendi sitelerine girememesi çok ironik vede komik olurdu

türkiyede insallah serbest olur program kurmaktan bıktım artık gırmek icin

Sen de yorum yaz