Gameloft Cars tablet ve ceplerde!

Gameloft Cars: Fast as Lightning akıllı telefon ve tabletler için yayımladı.

Gameloft Cars tablet ve ceplerde!

Gameloft ve Disney yeniden güçlerini birleştirerek dün, Cars: Fast as Lightning'i yayımladı. Oyun Türkiye'de Arabalar: Şimşek Hızı başlığıyla akıllı telefon ve tabletlerden indirilebilir. Bu yeni oyun Disney Pixar'ın "Cars" franchisedan esinlenerek yaratıldı.

Tıpkı Arabalar'daki gibi, Lightning McQueen (Owen Wilson) original sesiyle geliştirilen oyun, oyuncuları Arabalar filminin dünyasına taşıyacak. Arabalar Türkiye'de ve dünyada oldukça popüler ve geniş izleyici kitlesine sahip film başlığı. Bu oyunda çocukların, anne-babaların ve hayranlarının bayıldığı karakterlerin kişiliklerini yansıtan, gerçek Arabalar deneyimini yaşatma garantisi var!

Seslendirmeleri ve grafikleri oldukça kaliteli olan mobil oyunda, 20'den fazla seçilebilcek araba seçeneği, ikonik bina çizimleri  ve filmden alınan ara sahne animasyonları mevcut. Arabalar'ın popüler karakterleriyle yaratılmış, hızlı, nitro dolu, turbo yüklü bir yarış oyunu. Oyunda Şimşek ve arkadaşlarının yuvası olan Radyatör Kasabası'nı kendinize göre inşa etçeğiniz çevreler sizleri bekliyor.

Oyun iPhone, iPad, iPod touch, Android cihazlardan indirilebilir. Çok yakında Windows telefonlara da geliyor olcak.

Oyunu iOS platformu için buradan indirebilirsiniz. Yine Android platformu içinse buradan indirebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Wp a geldi bile

Wpde zaten var bi haftadır

2 haftadır Apple store , play store ve wp storede mevcut

Sen de yorum yaz