Gates, 1973'deki fotoğrafını tekrar oluşturdu

Bill Gates, tam 43 yıl önce çektirdiği bir fotoğrataki aynı pozu, aynı yerde verdi; ortaya bu çıktı!

Bill Gates, 1973'deki fotoğrafını tekrar oluşturdu

Reddit AMA oturumlarına dördüncü kez katılan Bill Gates, program boyunca önemli cevaplar verdi. Bu arada fotoğrafını doğrulamak için kullandığı yöntem, programı takip edenleri çok eğlendirdi.

Sorulara tabi tutulacak kişinin bu işe başlamadan önce kim olduğunu kanıtlaması, kendinin bir fotoğrafını çekmesi gerekiyor. Fotoğrafta genellikle kendi isminin yazılı olduğu bir levhayı göstermesi, genellikle yeterli oluyor. Gates ise bu kez farklı ve oldukça ilginç bir yöntem izledi.

1973 yılında çekilmiş, lise yıllığındaki bir fotoğrafı tekrar oluşturmak isteyen Gates, aşağıda gördüğünüz fotoğrafı paylaştı. Gates'in ayakkabıları, şapkası ve hatta masadaki telefon bile eski fotoğraftakiyle uyuşuyor.

Böylece Microsoft'un efsane kurucusu, içinde genç bir kalp taşıdığını ve yaşlanmadığını bizlere göstermiş oldu.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

buda bunadı iyice....

Değil 43 yıl 1 hafta önce taktığım bereyi bulamıyorum evde harbi özendim.

reddit ne kadar guzel bi ortam her şeyiyle..umarım türk birisi fark edip türkiye de böyle bi ortam oluşturmaya kalkmaz.. Sonra mizahı biz getirdik diye ötebilirler:)

@10 Mart 2016 16:58 Reddit e benzerleri Türkiyede var sözlük diye geçiyorlar.

içimiz dışımız apple microsoft reklamı pardon haberi oldu. sorarım size amiga os isminde güncel bir işletim sistemi olduğu, ve commodore international efsanesinin devamı bir işletim sistemi olduğunu. ve 16 senedir sürekli geliştirildiğini ve 2015 aralıkta amiga os 4.1 sürümünün piyasaya sürüldüğünü neden haber yapmıyor ve hakkında tek bir kelime dahi etmiyorsunuz? üstelik insanların windows apple linux çözümlerinden memnun olmadığı, yeni arayışlar içersinde bunalıma girdiği bir dönemdeyken.

@10 Mart 2016 20:20 Çünkü o işletim sistemi entegre sistemlere uygun ben normal bir PC de çalışsa kurardim.

Bill Gates adamdır adam....O adam yönetmeli ABD'yi..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir