Gates, yılbaşı hediyeleri dağıtmaya başladı

Bill Gates Noel Baba oldu, küçük bir çocuğun tüm istediklerini hediye etti. Tek bir istek hariç...

  • Cem Şancı
Gates, yılbaşı hediyeleri dağıtmaya başladı

Ünlü web sitesi Reddit, kullancıları arasında hediye isteyen küçük çocuklara hediye gönderen "gizli Noel Baba" uygulaması başlatmıştı. Bu uygulama ile, çocukların hediye istek listesi yayınlanıyor, her gizli Noel Baba da bir çocuğa hediyelerini gönderme görevini üstleniyordu.

Uygulamanın en şanslı çocuğu, Rachel isimli küçük bir kız çocuğu oldu zira gizli Noel Baba'sının Bill Gates olduğu ortaya çıktı. Rachel'ın hediye listesinde, bir oyuncak eşek, bir National Geographic imzalı kahve masası ve imkanı olmayan insanlara eğitim bursu veren bir yardım kuruluşuna bağış seçenekleri yer alıyordu. Rachel ayrıca bir de iPad istemişti. Bill Gates'in küçük kıza, iPad dışındaki tüm hediyeleri gönderdiği ortaya çıktı. 

Rachel ise iPad alamadığı için üzülmediğini çünkü Bill Gates'in ona hediye göndermiş olmasının onu daha çok mutlu ettiğini söyleyerek son derece nazik bir cevap verdi. Fakat, eminiz ki, hediye kutusundan iPad çıksa Rachel çok daha mutlu olabilirdi. Gates'in hediye paketine en azından bir Surface tablet koymasını beklerdik. Neyse, artık sonraki Noel'e akıl edecektir...

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Adam küçük çocukların eline tablet verilmesine karşı duran birisi neden bu küçük kıza tablet göndersin ki??? Çok doğru bir şey yapmış bence.

Gayet güzel bir uygulama! Daha da geliştirilebilir...

gizli noel baba ama kim olduğu ortaya çıkıyor! bizde bunun reklam olduğunu anlamayacağız. bill gates noel baba oldu reklam muhabetini bıraksında illuminati nasıl onu bir söylesin!

küçük bir kızın, ne ipad'e ne de bir surface'e ihtiyacı var.

@21 Ara 2013 17:55 enmantıklı yorum.

@21 Ara 2013 17:55 aynn çok doğru

http://kevrandoz.com/ tüm teknoloji severleri bekleriz

boşsun gates boşsun....

@21 Ara 2013 19:51 sana bilgisayarin ve bir isletim sisteminin ne oldugunu gosterdi diye mi bos ?

Bu kızın yerinde olmak için nelerimi vermezdim ki...

Bir Surface olsaydı iyiydi 160 ıqluk bu dahi bunu neden akıl edemedi.

Sen de yorum yaz