Gears of War: Judgment satışa çıkıyor!

Gears of War: Judgment, bu çok yakın tarihte oyun tutkunlarıyla buluşuyor!

Gears of War: Judgment satışa sunuluyor!

"Gears of War: Judgment" 22 Mart Cuma akşamı saat 20:00'de start alacak özel bir etkinlikle oyun tutkunlarıyla buluşuyor. D&R Etiler mağazasında oluşturulacak özel alanda gerçekleştirilecek etkinlikle, XBOX Gears of War: Judgment turnuvalarının yanı sıra, Kinect Sports Ultimate, Dance Central 3 ve Nike+ deneyimi de oyun severleri bekliyor. DJ eşliğinde müzik performansıyla eğlenceli ve hareketli bir ambiyansın yaşanacağı gecede, farklı sürprizler de bu özel geceye katılanları bekliyor. Her saat başı, turnuvada birinci gelen bir katılımcıya, 1 adet 250 GB Kinect paketi XBOX 360 konsol hediye edilecek.

Uzun süredir merakla beklenen "Gears of War: Judgment", yeni karakterler, yeni silahlar ve yeni düşmanlar ile çoklu oyuncu deneyimlerini içeren sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. "Smart Spawn System", yeni silahlar, dinamik savunma senaryoları, gizli görevler, yeni oyuncu ödülleri ve çok daha fazlası bu özel tanıtımın içeriğinde yer alıyor. Gears of War Judgment'ta yepyeni multiplayer deneyimler de oyuncuları bekliyor. Müthiş aksiyon temaları içeren OverRun da dâhil olmak üzere, bu mod'larda Locust ve COG askerlerinin daha önce şahit olmadığınız kapışmalarına şahit olacaksınız.

Gears of War Judgment yeniliklerle geliyor

Gears of War Judgment yeniliklerle geliyor

Gears efsanesindeki standart mücadelelere ilave olarak Gears of War Judgment'ta pek çok yeni ve hızlı aksiyon içeren mücadeleye şahit olacaksınız. Gears of War Judgment hikâye ve multiplayer modlarında S3 adıyla yepyeni sistem kullanıyor. Bu sayede her bir mücadelede düşmanın tipi, yeri ve zamanlaması farklı bir şekilde karşınıza çıkıyor.

"Gears of War" serisi, XBOX tarihinin en popüler ürünlerinden biri olarak tüm dünyada 19 milyonun üzerinde bir satış rakamına ulaştı. New York Times'ın -çok satanlar listesine giren- kitapları da bulunan oyunun, koleksiyon ürünlerini, çizgi romanları, oyuncaklar ve daha birçok yan ürünü de oyunun hayranları tarafından ilgi görüyor. Oyun meraklıları 21 Mart'a kadar satın alacakları özel paketle birlikte Gears of War Judgment oyununu 22 Mart'tan itibaren yine D&R mağazalarından teslim alabilecekler. Üstelik 22 Mart'ta satışa çıkacak oyunun içerisinde ilk Gears of War oyununu XBOX LIVE üzerinden ücretsiz indirebilecekleri kod da yer alacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

rezalet oynadım sakın almayın...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play