Geleceğe damgasını vuracak "ilginç" meslekler

CHIP Online, geleceğe damga vurması beklenen "en ilginç" meslekleri mercek altına aldı.

  • Selim Öztürk
Geleceğe damgasını vuracak meslekler

Global ekonomik krizin esir aldığı dünyada ve ülkemizde sadece son 6 ay içinde yüzbinlerce çalışanın işine son verildi ve binlerce şirket kapısına kilit vurmak durumunda kaldı. Elinde sağlam mesleği olan ya da olmayan birçok kişi, üniversite diploması dahi olsa, açıkta kaldı ve işsizler ordusunun nüfusu her geçen gün biraz daha artıyor.

Buraya kadar içinizi biraz karartmış olabiliriz; ancak her şeyde olduğu gibi bu krizin de başı ve sonu olacaktır elbette. Fakat krize rağmen aranan isim olmayı kim istemez ki?

Aranan isim olabilmek için doğaldır ki diğer benzerlerinizden farklı olmanız ve pek alternatifinizin olmaması gerekir. Bunun için ise yarının mesleklerini iyi bilmek ve ona yatırım yapmak, ona yönelmek büyük önem taşır.

CHIP Online olarak bugünkü yazımızı tamamiyle geleceğin mesleklerine ayırdık. Eminiz ki birçoğunuz geleceğin mesleklerini ve ne gibi getirilerinin olduğunu merak ediyorsunuz. O halde bu yazımızı kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz; zira gelecekte aranacak önemli meslekleri bu galerili makalemizde masaya yatırıyoruz.

Makalemizin devamını okumak için galeri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Meslegimizi ve hedefimizi önceden belirlemeliyiz.

Bahsettiğiniz Meslek Sadece Daha Kalcak Gibi Çünkü Türkiyede Bu Meslekleri Öğretmini Tükiyede Veren Üniversitede Var Mı Ki.Bu Mesleke Türkiyede Gelişsin Zaten Meslekleri Yabancı Ülkelerde Olabilir Oda Para Demekttir Yani Bu Meslek % 99 Havada Kalan Meslek Olcak Gibi Duruyo Türkiyede

d3ss4s, merak etme! Su yolunu bulur.

bana ilginç degilde ilginç ama düzgün meslek lazım siz yardım edermisiniz

yapma ya corpixx

Sen de yorum yaz