Genç Turkcell'lilerin istekleri gerçek oldu!

GençTurkcell'liler 20 günde 2 milyon oy verdi, istekleri gerçekleşti! İşte hayata geçen yenilikler.

Sinema kampanyası geri dönüyor

Sinema kampanyası geri dönüyor

Sinema kampanyası geri dönüyor

gnçtrkcll'in çok ilgi gören "1 bilet alana 1 bilet bedava" kampanyası yoğun ilgi üzerine yeniden dönüyor. Ama bu konuda da karar GençTurkcell'lilerin olacak: "Haftanın tüm günleri gündüz seansı mı, yoksa Pazartesi-Perşembe tüm seanslar mı?" anketinin sonucuna göre kampanya yeniden şekillenerek hayata geçirilecek.

Gripin Ekvator'da mı, Kutuplar'da mı şarkı söylesin?

GençTurkcell'lilerin tercihleri doğrultusunda şekillenecek kampanya ve avantajlar bununla da sınırlı değil. bumubumu.com'daki;

• Gripin GençTurkcell'liler için nerede şarkı söylesin? Yerlilerle Ekvator'da mı, Eskimolarla kutuplarda mı?
• Hangi oyun platformu için indirimli oyun istersin? PC, PS3, PSP, XBOX, WII
• GençTurkcell'li haftada 3 saat mi yoksa bir gün 5 saat konuşma mı istersin?

soruları halen oylamada ve anket sona erdiğinde hayata geçirilmeyi bekliyor.

Kısa sürede yoğun ilgi gören bumubumu.com'da gnçtrkcll'in sunduğu soru seçeneklerinin yanı sıra başka sorular sormak isteyen gençler, hemen kendi sorularını oluşturarak arkadaşlarına ve diğer site ziyaretçilerinin oylamasına açabiliyorlar. Sitenin açıldığı ilk 20 günde gençler kendi sorularını sordukları 50 bin anket yükledi ve kendi sorularına 1,5 milyon oy verdi. Gençler kendi sorduklarından en çok aşağıdaki sorulara oy kullandı;

• Hangi ikili daha efsane? Kurufasulye-pilav mı? Michael Jackson-Freddie Mercury mi? sorusunun cevabı %85 ile kurufasulye-pilav oldu.
Gece Elbisesi için en ideal renk hangisi? Kırmızı mı, siyah mı? sorusunda %56'lık oranla siyah yanıtı seçildi.
• Deli gibi paran olsa 1 ayı nerede geçirirsin? Amerika mı, İtalya mı? sorusunun cevabı %62 ile Amerika oldu.

Gençler, ücretsiz site üyelik formunu doldurarak veya facebook hesabıyla bumubumu.com'a anında üye olabiliyor, arkadaşlarının sorduğu sorulara bakıp oy kullanabiliyor, yorum yapabiliyor. Dilerse kendisi de sorular sorup oylamaya açabiliyor. GençTurkcell'liler, kampanyalarını, avantajlarını kendileri seçiyor. GençTurkcell'li olmak için GNC yazıp 2222'ye göndermek yeterli.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

gençler kendileri kaşınmış

Yıllarca trcell kullandım bi hayrını göremedim. Millete incik boncuk işlerde kampanya yapıyorlar. Bilmem nerde indirim varmış bilmem kaç menü kaç kuruş. Arkadaşım ben o hattı konuşmaya aldım. Sen onun üzerine yenilik yapsana!!! Sonunda aveaya geçtim iyide etmişim. Aynı paraya saatlerce daha fazla konuşuyorum. Heryöne üstelik. Bu fiyat politikasıyla bi cacık olmaz bunlardan. Trcell kulubunude al git!!!

Turkcell'den zamanında çok kazık yedim hizmetide kampanyalarıda onların olsun hiçbir hayrını görmedim hiçbir şeyini istemiyorum eksik olsun.

Turkcell'den zamanında çok kazık yedim hizmetide kampanyalarıda onların olsun hiçbir hayrını görmedim hiçbir şeyini istemiyorum eksik olsun.

Zaten bu kampanyalarda kazıklanmaya doymayanlar için :D ne zaman türkcellin müşteri yararına iş yaptığı görülmüş bugün bir verir mutlu olursun yarın 5 alır akıllanmazsın memlekette türkcell fanatiklerinin durumu böyle :D

seçim hakkı mı tanımışlar.. ne komik.. kendi istedikleri iki uygulamadan birini seçmek ne zamandır seçim hakkı oluyor? kimi kandırdıklarını zannediyorlar 2 yaşında çocuk mu?

doktor bu 2 milyonu kendi haline bırakın, kendi kendilerine tatmin olsunlar dedi.

turkcel bu göz boyamayla kimi kandırıyor geçiniz efendim bunları palavra hep sanki şeker alıp çocuk kandırıyor

memlekette iyiki vodafone var.

bir de poz vermiş çok büyük bir hizmet ya da değişiklik yapmış gibi,
aynı kazıkçı zihniyet bu operatörde...

Allahtan avea ve vodafone var yoksa bu tcell kanımızı emmeye devam ederdi. size yemin ediyorum arkadaşlar, reklam olmasın yada övüyorum yada çalışanı falan denir diye adını vermicem, 10 yıllık operatörüm olan tcellden, başka bir operatöre geçtim. ödediğim paranın yarısı kadarıyla şu an en az üç katı konuşuyorum. kalitede aynı. yazık kaybolan yıllarıma. haram olsun ödediğim her kuruş tcelle...haram...

turkcell ile ttneti çoğu yönden birbirlerine benzetiyorum.

yıllarca turkcell den kazık yedim şimdi vodafone a geçtim 25tl ye heryöne 500dakka 5000sms veriyorlar cayır cayır konuşup mesajlaşıyorum :)) 2milyon kazıkcell sefer kazık yemeye devam etsin.turkcell hiçbir zaman müşterinin yararına iş yapmazki.

Allah akılı dağıtırken bu 2 milyonu neden es geçmiş acaba?

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Sinema kampanyası geri dönüyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir