Genius'dan profesyonel oyunculara fare!

Oyunları ciddiye alanlar, Genius'un yeni "profesyonel" faresini beğenecekler!

Genius'dan profesyonel oyunculara fare!

DeathTaker, Genius'un oyuncular için tasarladığı özel ürünlerin yer aldığı GX serisinin en son üyesi olan bir profesyonel oyuncu faresi. Online oyunlarda rakip tanımamanızı sağlamak için ürünü her koşul için farklı şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

DeathTaker'da yer alan hız aşırtılmış SG Core ii motoru sayesinde oyuncular cihazın dpi seviyesini 100 ile 5700 arasında değiştirme imkânına sahipler. Yüksek hızlı işlemci ve tümleşik bellek ile makro ayarları oyunların duraksamasına neden olmuyor, 1ms'lik tepki süresiyle oyuncular takılma yaşamıyor ve altın kaplama USB bağlantısı sayesinde sinyalde bozulma olmuyor.

Tıklama hissi MMO ve RTS oyuncuları için özel olarak geliştirilen DeathTaker, 8 milyon tıklama ömrü vaat ediyor. Her biri 4,5 gram olan ağırlıklar ile oyuncular DeathTaker'ı kendi isteklerine göre ayarlayabiliyor. DeathTaker, kullandığı Scorpion UI ara yüzüyle oyuncuların tuş atamaları yapmasını ve makro ayarlamasını çok kolay bir hale getiriyor. Kullanıcılar 55 tuşa kadar ayarlama yapabiliyor. Gelişmiş ayarlar sayesinde farenizin performansını artırabilir, Light Option ile 16 milyon farklı renkle farenizi aydınlatabilirsiniz.

MMO ve RTS oyunları için özel olarak tasarlanmış olan DeathTaker özel yapısı sayesinde rahat bir kavrama ve rahatlık sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

fiyat'ı nekadar. Bütçeleri zorluyacağa benziyor.

ismi bile calıntı olan bi cakma oyun mouse u gidin steelseries yada razer dan gercek ekipman alın bu anca x7 ile yarısır

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir