Gerçek Bir Müzik Kutusu: Giga Juke NAS-E35HD

Sony, GIGA JUKE Hard Disk Sürücülü Hi-Fi Sistem ile tüm müzik tutkunlarna eşsiz bir deneyim sunuyor.

Gerçek Bir Müzik Kutusu: Giga Juke NAS-E35HD
Giga Juke NAS-E35HD

Sony, üstün teknoloji ve sıra dışı tasarımı bir araya getirerek geliştirdiği yeni GIGA JUKE Hard Disk Sürücülü Hi-Fi Sistem ile tüm müzik tutkunları için eşsiz bir müzik dinleme deneyimi vaat ediyor. Yeni GIGA JUKE NAS-E35HD, üstün ses kalitesi ile beklentileri fazlası ile karşılarken şık tasarımı ile de fark yaratıyor.

Yeni Giga Juke NAS-E35HD'nin 80GB'lık dahili bir Hard Disk sürücüsü bulunuyor ve 15.000 adede kadar şarkıyı saklayabiliyor. Giga Juke PC gerekmeden dahili Hard Diskine hızlı ve kolay bir şekilde müzik aktarımı sağlıyor. Müzik parçalarını 4x hızla CD çalarından dâhili Hard Diskine kopyalayabiliyor. Bu özellik sayesinde bir saatlik CD'yi sadece 15 dakikada yedekleyebiliyor.

GIGA JUKE NAS-E35HD'nin sahip olduğu dâhili FM/AM alıcı ile sevilen radyo programları kaydedilebiliyor. Sistemin analog girişi, kaset, plak ve MP3 çalarlar gibi harici dijital ve analog kaynaklardan kayıt yapmaya olanak tanırken, USB girişi ve DMPORT'u birçok taşınabilir aygıtla bağlantı yapılmasını sağlıyor. Yeni GIGA JUKE NAS-E35HD, DMPORT üzerinden iPod bağlantısı sağlayan iPod terminali ile birlikte sunuluyor. Bu sayede sistemin DMPORT'u üzerinden iPod'ta yer alan müzik parçaları kolaylıkla dinlenebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

sony nin ürünlerini genelde beyenmem ama,bu gerçekten hoş özelliklerle dolu,umarım ki kaliteden ödün vermeden yapmışlardır bu işi.

Sanırım yeni nesil müzik setleri HDD'li olacak.. süper :D

özellikleri gayet iyi tasarımıda aynı şekilde pc de 5+1 sistem olmasa böyle bi ürünü almak isterdim

neden 80gb seçilmiş ki.Bugün 400gb diskler bile oldukça ucuz.anlamak mümkün değil.

cd'den kayıt yapılıyor da, bilgisayardaki mp3 ler hard diske atılabiliyor mu? önemli soru bu aslında. sonydir ne yapsa yeridir.garip huylar hep sonyden çıkar.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Gerçek Bir Müzik Kutusu: Giga Juke NAS-E35HD
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir