Geri sayımda Firefox RC3 de geldi...

Firefox 3.0 RC3 de çıktı peki Firefox 3.0 kararlı sürüm ne zaman? Detaylar burada...

Geri sayımda Firefox RC3 de geldi...
Firefox 3.0 RC3: PC kullanıcıları için bir değişiklik yok

RC3 ile son yamalarını gerçekleştiren Firefox 3 aslında PC'ler için pek de bir anlam ifade etmiyor. RC3 ile Mac OS'ta oluşan bir hatayı gideren Mozilla Firefox RC3'ü de sessiz sedasız indirmeye sundu.

PC kullanıcıları için aslında 4 Haziran'da yayınlanan RC2 pek fazla bir değişiklik getirmemişti, çünkü daha çok buglar üzerinde durulmuştu. Yine Linux ve Windows kullanıcılarını göz önüne aldığımızda RC2 ile RC3 aynı. Asıl sorunlu olan Mac OS sistemlerindeki RC2'ydi ve RC3 ile bu kararsızlıklar giderildi. Ama yine de indirmek isteyenler için CHIP Online linkleri aşağıda...

Mozilla Firefox 3.0'ın son sürümü için geri sayıyor. Firefox 3.0 son sürüm, 17 Haziran Salı günü bizlerle birlikte olacak.

Windows için Firefox RC3 Türkçe'yi indirmek için tıklayın

Mac için Firefox RC3 Türkçe'yi indirmek için tıklayın

Linux için Firefox RC3 Türkçe'yi indirmek için tıklayın.

Selçuk İslamoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Artık çıksın. Firefox 2'den bu yana hiç Firefox 3 sürümünü indirmek istemedim. Çünkü nihai sürüm çıkınca onu indirecem. Ve muhteşem keyfi yakalayacağım. Artık Firefox 3'ü görünce bana Firefox 2 itici gelmeye başladı. Yaşasın Firefox.

İnş. tamamen en kısa zamanda biterde bizde full sürümüne kavuşuruz.

Bu ay içinde çıkacak full sürüm...

ohoooo beta 3 - 5 derken simdi de rc 3 olduk ne zaman cıkıcak

Alıntı:
[quote]
"ohoooo beta 3 - 5 derken simdi de rc 3 olduk ne zaman cıkıcak"
11 Haziran 2008 Çarşamba, 23:57
[/quote]

"RC" => Release Candidate => Çıkmaya Aday Sürüm

Yani eğer "RC" sürümü yayınlandığında çıkartılmasına engel bir durum yoksa "Final Sürüm" olarak paketlenecek sürüm demektir. Burdan şu anlaşılabilir ki; RC2'deki Mac OS kararsızlıklarının giderilmesinin ardından, RC3'ün yayınlanmasıyla beklenmedik başka bir problem daha çıkmazsa, RC3 bilgisayarlarımıza yükleyebileceğimiz Final Sürüm olabilir.

eski firefox a göre çok güzel özellikler eklenmiş ama girdiğim sitelerin sayfasını genellikle hatalı açıyor bunun düzeltilmesi gerekli

Bu ayın 17'sinde geliyor.

bugün opera 9.50 çıktı mutlaka deneyin farkı görün

donduk basa rc1, rc2 , rc3, sankı bana bıselerı hatırlattı beta1 beta2... beta5 ya arkadas cıkarın artık aaa n bole program yerıne mılletın sabrını mı denıyosunuz???

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir