Gizemli fotoda iPhone 5 izi!

Bu fotoğraftaki gizemli adamın elinde tuttuğu şey gerçekten iPhone 5 olabilir mi?

  • Zeynel A. Öztürk

iPhone 5'e giderek yaklaşıyoruz ancak elimizde ona ait ne kesin bir detay ve, ne de bir fotoğraf. Ancak 9to5Mac'in internete yeni yaydığı bu fotoğraf, bir sonraki iPhone'a ait olabilir.

Sitede yer alan bilgiye göre yukarıda gördüğünüz San Francisco'da bir trende çekilen fotoğraf, bir Apple çalışanına ait olabilir. Fotoğraftaki telefon, iPhone 3GS'e de oldukça benziyor (veya iPod Touch). Ancak fotoğraf çok net değil ve bir şey söylemek güç. Dolayısıyla yorumu size bırakıyoruz.

Bu telefon iPhone 5 olabilir

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

iyice kafayı yediler iphone5 ile

adam telefonları şekilden şekile sokup gizli çekimmiş gibi gösteriyor bizde bişi var sanıyoruz halbuki birşey yok adam haber yapacak site üye topliyacak yapar tabi boş iş çıksın görürsün ne acelen var 4 çıktı alındı modası geçti gizemliydide ne olduki????

Kesinlikle 3GS değil, 4 gibi kare tasarım üstte görünüyor ama 3GS gibi tek siyah renk

iyice kafayı yediler iphone5 ile

çin işi çakma telefon olabilir

olsa ne olacak

yeni iphone mu bilinmez ama galaxy s2 den sonra tam bir takoza benzedigi gercek

Sağ yandaki siyahla kapatılan bölümde şöyle diyor: Vazgeç bu sevdadan Steve abi çok ısınıyor bu telefon, elimi yaptı, aha bak nah ütü basmış gibi oldu valla, milletin elinde patlarsa geri de toplayamazsın, iflas edersin Steve abiiiii.... Ucuz bir şeyler yap mesela Iphone4'ün ucuzu yap millete çak Steve abiiiii....

SGS 2 oldugu surece artık işi eskısı kadar kolay olmayacak cunku SGS 2 nerdeyse yolun sonunu yapmıs dıye dusunuyorum

Bildiğin 3gs bu :D İphone 5 i kolay kolay basına sızdırmaz apple

manyak mısınız yahu. İsterseniz elimize meşale alıp iphone5 aramaya çıkalım.

iphone 5 olsa nolacakki yarın öbürgün çıkınca görürsünüz zaten, trendeki adamın elindeki telfonun fotoğrafını çekip acaba iphone 5 mi demek bence gereksiz bir davranış.

iphone 5 olsa nolacakki yarın öbürgün çıkınca görürsünüz zaten, trendeki adamın elindeki telfonun fotoğrafını çekip acaba iphone 5 mi demek bence gereksiz bir davranış.

ne kadar apartılmış greksiz bi haber bide yorum bize bırakılmış adamın appleda çalıştıpıda kesnin deil çalışsada appleda hademede olabilir

iphone zaten bize gelince pahalıdır.Bunu çoğunuz bilmez.Açın bakın apple store'u.İphone4 16 gb 299,İphone4 32 gb 399 dolar.Tabi bazı salaklar bunu bilemez ama..

reklam ve satış stratejisi. önceden merak ettirip sonra da merağınızı gidermenizi sağlayıp yüksek fiyattan size satıyorlar.

iphone apple store daki ucuz fiyatları sizi çok kazık yiyorum diye üzmesin o fiyatlar sim kilitli yani kontratlı müşteriler için sim free olanlar ordada pahalı 900-1000 dolar arasında değişiyor bu fiyatlarda normal ülkemize göre çünkü türkiyede çok ağır vergiler uygulanıyor tıpkı otomotiv sektöründe olduğu gibi ayrıca haberi eleştirmeye gerek yok bu tasarımı merak eden binlerce insan var merak etmeyen bakmaz bu kadar basit

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play