Gizemli Lumia ortaya çıktı!

İspanya'da yapılan MWC fuarında bir görünüp kaybolan bu telefonun yeni Lumia olduğu söyleniyor...

  • Ender Duman
Gizemli Lumia ortaya çıktı!

Bilişim dünyasında "çok sağlam" bağlantıları olduğu bilinen Rus teknoloji analisti ve yazar Eldar Murtazin, İspanya'da düzenlenen MWC fuarında kendisine özel olarak tanıtılan resimdeki alüminyum kasalı telefonun, Nokia'nın beğenilen serisi Lumia'nın yeni üyesi olduğunu iddia ediyor.

Lumia 920'nin ardından piyasaya sürülecek modelin çok daha ince ve hafif olacağına dair söylentiler bir süredir gündemdeydi. Yeni söylentilere bakılırsa "Catwalk" kod isimli yeni modelin görünümünün tamamen yenilenmiş. Yepyeni bir kameraya sahip olan telefonda ufak tefek yığınla değişiklik yapıldığı da gelen bilgiler arasında.

Daha önce bir kısmı doğru bir kısmı yanlış çıkan pek çok iddia ortaya atmış olan Eldar Murtazin, inceleme şansı bulduğunu söylediği telefonun, işletim sistemi nedeniyle başarısız olacağını düşündüğünü de belirtiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

lumia çok güzel bir telefon. ama fakat lakin, bir kaç eksiği de yok değil. öncelikle en alttaki win tuşlarını çok daha kibar ve estetik hale getirmeli. ekran kalitesi çok güzel ama biraz daha geniş ekran ve kesinlikle daha ince çerçeve olmalı.

Amma abartiniz sanki lumialar teknolojik bi alet bildiginiz tekno-tugla gorunup kaybolsa kimin umrunda

@07 Mar 2013 21:04
asıl tekno tuğla sana denir..

Nokia çok lumia serisi çıkarmaya başladı.

abi 520 ve 720 tanıttı adamlar siz nerden gördünüz bunları

Windows 8li telefon kullanılırmıya daha çıkalı 1 yıl bile olmadan.

süper şu lumialar yaa adamlar işi biliyor hem şık hem hızlı hem de sağlam telefon denince nokia akla gelir nokia denince de lumia alınır süper telefon ben de lumia 820 kullanıyorum tüm arkadaşlarım beğendi çok kıskanıyorlar

@16 Mar 2013 21:07 nokia sana ne kadar para veriyor

samsung kullanmadım ama kalanların içinde lumia yı hiç bir şeye değişmem. en azından donması takılması tuşlarının çalışmaması gibi bir şeye rastlamadım. Birde iş hayatında isen içindeki ofis her şeye değer :D

Sen de yorum yaz