Gizemli resimlerin sırrı...

New York sokaklarında ortaya çıkan bu gizemli duvar çizimlerinin ardından bakın kim çıktı...

Gizemli resimlerin sırrı...

Microsoft'un, yeni tableti Surface'e ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla piyasaya çıktıktan sonra, Surface'ın büyük bir reklam kampanyasıyla destekleneceği de aşikar. Ancak görünüşe bakılırsa, Microsoft daha şimdiden işe koyulmuş bile.

Bir kullanıcının hoodcast.com'a gönderdiği fotoğraf da bunu destekler nitelikte. Wythe Avenue'de çekilen fotoğrafa bakacak olursak; Microsoft'un, daha önce basın tanıtım toplantılarında da Surface için aynı görseli kullandığını hatırlıyoruz.

Microsoft'un, kendi tanıtım organizasyonları dışında Surface için yaptığı ilk reklam olsa da; asıl medya bombardımanı, şüphesiz tabletler piyasaya çıktıktan sonra başlayacak. Yazılım devi gözbebeği tabletinin, piyasaya halihazırda yerleşmiş diğer rakipleriyle başarıyla yarışmasını bekliyor.

Ancak şimdiye dek hiçbir tablet markası, Apple'ın pazar payına yaklaşabilmiş değil. Bakalım 26 Ekim'de 200 dolardan piyasaya sürülmesi beklenen WinRT Surface, dengeleri bozabilecek mi...

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Ciddi fiyat avantajı olmazsa WinRT yüklü tabletten çok şey beklemek doğru olmaz. Esas Win8 yüklü tablet rakabet oluşturabilir. Yinede kısmen netbook müşterilerinden de alan olsa da bu ürün gamında standardı belirleyen uzun süre daha iPad olacaktır.

@27 Ağu 2012 19:02 tekno yer karosu ne standart belirliyecek ne flash var nede USB portu...

ama üzerinde elma resmi var..ne yapcaksınkii usb yi flashı..hangisi elma resminin yerini tutar..hem onlar ile kimseye hava atamazsın ki..kandırma kendini,elmadan ötesi yalan..hiç duymadın mı? bak karşı çıkarsan samsunga dönersin sonra..:))

Yazıık ilk çıktığında alamadınız şimdi ucuz diye surface e sarılın ;) anlıyorum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir