Gizli People Sense uygulaması videoda göründü

Microsoft'un Windows 10'un telefon sürümüne ekleyeceği yeni uygulaması, videoda göründü!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Windows 10'un gizli People Sense uygulaması! Microsoft'un Windows 10'un telefon sürümüne ekleyeceği yeni sosyal uygulama, videoda göründü!

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Windows Phone'daki Rooms uygulamasını kaldıracağını ve yeni işlevlere odaklanacağını söylemişti. Henüz sızan bir video ise Windows 10'un telefon sürümünde Rooms'un yerine geçecek olan gizli uygulamayı ortaya çıkardı.

Şu an "Buddy Aware" kod adıyla anılan "People Sense" adlı uygulama, konumunuzu arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak paylaşma, bütünleşik mesajlaşma ve arama, arkadaşlarınızın bulunduğu yere yol tarifi sunma gibi işlevler sunuyor.

Uygulama, 17 Şubat tarihli bir yapıda göründüğü için aktif olarak geliştirildiği düşünülüyor. People Sense henüz selefindeki paylaşımlı takvim ve listeler gibi işlevlere sahip değil, ancak final sürümden önce bu işlevlerin eklenmesini bekliyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

hangi uygulamaya benziyor ACABA... yüzyıllardır find my friends diye bir uygulama var.

@24 Şub 2015 16:04 zaten dünyada ilk denilmiyor..bu mantıkla düşünürsen bulut sistemli uygulamalar,araba yarışları herbirnden birer tane yapılsın :D gözümsün :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play