Gmail'e bomba gibi bir özellik!

Hem Firefox, hem de Chrome ile çalışan bu eklenti sayesinde Gmail artık eski Gmail olmayacak!

  • Ali Güngör
Gmail'e Bumerang dopingi
GÜnlük programınız rahatlasın!

Gmail kullanıcıların çok sevindirecek bir üçüncü parti uygulama beta sürecine başladı.

Sitesinden davetiye isteyerek katılabildiğiniz Beta programı sayesinde Bumerang eklentisini kurabiliyorsunuz. Gmail arayüzüyle güzel bir uyum yakalayan bu eklenti sayesinde e-postaları belirli zamanlarda görmeyi ve yollamayı sağlıyorsunuz.

Özellikle ambargolu haberler ya da işler konusunda bir hayat kurtarıcı olan Boomerang sayesinde büyük zaman kazanmak mümkün.

Günlük programınızı da rahatlatan uygulama ile örneğin sabah toplantısından dakikalar önce alıcıya ulaşacak ve ona toplantıyı yeniden hatırlatacak bir e-posta yollayabilirsiniz. Hatta doğum günü mesajlarını önceden hazırlayarak ve ayarlayarak dostlarınızı hafızanı konusunda şaşırtabilirsiniz.

İnternet bağlantısı olmadığında da programı ayarlayarak bağlantı geri geldiğinde senkronize edebileceğinizi de belirtelim. Firefox ya da Chrome internet tarayıcı kullanmanız gerekiyor.

Bağlantı: Boomerang

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

anladığım kadarıyla bu google şirketine ait bi uygulama değil, temkinli olmakda fayda var bence bakınız:blackberry

Firefox da zaten bu özellik eklentiyle uzuuun zamandır var, chrome un tek yaptığı firefoxun eklentilerini sabit eklentisiz yapıp yeni tarayıcı ya da yeni özellik diye millete sunmak.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play