Gmail'e Google+ özellikleri yolda!

Google, son bombası Google+ ile birlikte Gmail'de de çok önemli değişiklikler yapmaya hazırlanıyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Gmail'e Google+ özellikleri yolda!
Gmail takımı Google+ özelliklerini entegre etmek için çalışıyor

Google'ın Gmail Mühendislik Müdürü Mark Striebeck, Google+'da bıraktığı herkese açık bir notta Google+'ı Gmail ile birleştirmek üzerinde çalıştıklarını söyledi. Striebeck, şu an "birkaç Gmail / Google+ entegrasyonu" üzerine eğildiklerini belirtiyor.

Striebeck, takımıyla yapacağı beyin fırtınası seasınsında şu sorulara cevap arayacak: "Hangi e-posta özellikleri, Google+ ile etkileşimi kolaylaştırabilir?" "Google+ özelliklerini Gmail'e nasıl ekleyebiliriz?" "Sosyal konseptleri Gmail'e entegre ederek e-posta deneyimini nasıl daha iyi bir hale getirebiliriz?"

Görünüşe bakılırsa Gmail takımı Gmail ile sadece yüzeysel bir entegrasyondan öte, teknolojiyi daha derin bir şekilde e-posta hizmetiyle birleştirmeyi düşünüyor.

Google'ın Buzz veya Wave'dekinin tersine, Google+ için elinden gelen her şeyi yaptığını gözlemek mümkün. Eğer Google, Google+'yı doğru bir şekilde yönetmeyi başarırsa hizmet, şimdiye dek 0'dan 100 milyona en hızlı ulaşan tek hizmet olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Yakında yeni terimler çıkacak.

Facebook: 0-100M arası (atıyorum) 2 yıl.
Twitter: 0-100M arası (atıyorum) 1.5 yıl.
Google+: 0-100M arası (atıyorum) 3 ay.

Arabalardaki özellikler gibi oldu. :].

buzz ve wave deki başarısızlıktan sonra işleri sıkı tutmaya başladı google

ne şişirdiniz şu google+ yı, hergün kaç haber çıkıyor haber bile olmayan. sanırım +'nın bilişim dünyasına en büyük katkısı reklam ödemeleri olacak.

Gmail ne kadar başarılı ise Google Plus da ancak o kadar başarılı olacaktır.Yeni bir Facebook yaratmaları çok orijinal bir sistem tasarlamadıkları sürece neredeyse imkansız.Google'ı takdir ediyorum ama Facebook'un çıtasına yaklaşabileceklerini sanmıyorum.Gene de iyi şanslar...

bu google + ne zaman herkez için kullanıma sunulcak ?

Şimdiye dek 0'dan 100 milyona en hızlı ulaşan tek hizmet olabilir kısmı saçma geldi bana

Sen de yorum yaz