Gmail'in Sağ Tıklama Menüsü Genişliyor

Gmail'de epostalara "sağ tıklayabileceğinizi" biliyor muydunuz? İşte çok bilinmeyen işlev ve yakında ona gelecek işlevler.

Gmail'in Sağ Tıklama Menüsü Genişliyor

Gmail'i kullanıyorsanız, epostalara sağ tıklayabildiğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Google'ın daha da geliştireceğini duyurduğu bu işleve biraz yakından bakmaya ne dersiniz?

Gmail'deki sağ tuş menüsü, şu an epostaları arşivlemenize, silmenize, okundu veya okunmadı olarak işaretlemenize izin veriyor. Menü yenilendiğinde ise epostalara sağ tuş menüsünden tek tıklamayla hızlı cevap vermeniz veya iletmeniz mümkün olacak. Bunun yanında benzer epostaları veya aynı konuya sahip epostaları aratabileceksiniz. Yeni menü, farklı epostaları aynı anda yeni pencerelerde açmanıza ve epostalara etiket eklemenize izin verecek.

G Suite kullanıcıları, bugünden itibaren yeni menü seçeneklerine ulaşmaya başlayacaklar. İşlevin tam dağıtımı ise 22 Şubat'ta başlayacak ve üç gün sürecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Thunderbird'den daha iyi bir posta istemcisi yoktur. Webmail'ler hiçbir zaman Thunderbird gibi olamaz. Thunderbird'ü Comodo Containment/Sandbox ile kullanın! Anaparolayı da oluşturun ve keyfinize bakın! Bir tıkla tüm mail kutularınız elinizin altında. Ayrıca spam ve içerik koruması da çok iyi. Mozilla'yı seviyorum. Keşke Thunderbird'ün mobil versiyonu da olsaydı...

Sen de yorum yaz