God of War: Ascension, yarın satışta!

God of War: Ascension, Türkçe olarak yarın Türkiye'de satışa sunuluyor!

God of War: Ascension, yarın Türkçe olarak satışta

Sony, sadece PlayStation 3'e özel olarak geliştirilen God of War: Ascension'ın tek oyunculu demosunu çıkardı. Kratos'un God of War hikayesindeki destansı yolculuğunun nereden başladığını ilk kez gün ışığına çıkaran bu yepyeni demo, aynı zamanda, tüm PlayStation Network kullanıcıları tarafından oynanabiliyor.

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) yepyeni God of War: Ascension tanıtım filminin çıkışının yanı sıra 27 Şubat 2013 tarihinden itibaren de PlayStation Network kullanıcılarının oyunun tek oyunculu demosunu indirme fırsatına sahip olduğunu açıklamıştı.

God of War: Ascension, Kratos'un 'Sparta'nın Hayaleti' olmadan önceki karanlık ve daha insani geçmişini anlatan beklenmedik ve sürükleyici bir yolculuk sunuyor. Bu destansı ön bölüm Kratos'un God of War hikayesindeki yolculuğunun nerede başladığını bugüne kadar ilk defa gün ışığına çıkarırken, oyun dizisi ile yeni tanışacak olan oyuncular için de mükemmel bir başlangıç noktası sunuyor.

27 Şubat tarihinden itibaren, Kratos olun ve oyuncuların bu efsanevi Spartalı savaşçının yeni savaş dövüş becerilerini keşfetmesine ve bunlarda ustalık kazanmasına imkan veren God of War: Ascension tek oyunculu demosundaki destansı Lanetliler Hapishanesi'nden kaçın.

God of War: Ascension 15 Mart 2013 tarihinde, tüm dünyayla eş zamanlı, Türkiye'de ve Türkçe olarak piyasaya sürülecek. Oyun hakkında daha fazla bilgi için http://godofwar.playstation.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

God of War: Ascension'un ayrıntılı bir incelemesini önümüzdeki birkaç gün içinde CHIP Online'da okuyabileceksiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

''türkçe olarak türkiyede satışa sunulucak'' türkçe olarak portekizde mi satılacaktı :D

@15 Mar 2013 10:02 İngilizce olarak Türkiye'de satışa sunulurdu. Artık Türkçe satışa sunuluyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play