Gold Teknoloji marketleri AVM'lerde

Gold teknoloji marketleri büyümek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için hangi mecrayı tercih ediyor?

Gold Teknoloji Hipermarketleri büyüyor

Gold Teknoloji Hipermarketleri, son dönemde AVM'lerde açtığı yeni mağazalarla büyümesini arttırarak sürdürüyor. Haziran ayı içerisinde Tekirdağ Tekira, İstanbul Olivium Outlet Center ve Eskişehir Espark'ta yeni mağazalar açtı. Önümüzdeki dönemde; Bayrampaşa Forum, Güneşli 212 gibi AVM'lerde yeni yerler açmaya devam edecek.

''En uygun fiyat ve en bol çeşit'' anlayışıyla hareket eden GOLD, indirim üstüne indirim fırsatı sağlamaya da devam ediyor. Devletin KDV indirimi üzerine % 15 indirim ve Bonus'a 10 taksit ekleyen GOLD, tüketicilere her zaman en avantajlı alış veriş imkanı sunuyor...

Notebook, televizyon, video kamera, fotoğraf makinesi, bilgisayar, yazıcı, küçük ev aletleri hatta dünyaca ünlü saat markalarına kadar binlerce ürün alternatiflerini bulabileceğiniz GOLD Teknoloji Hipermarketleri'ndeki yenilikleri www.gold.com.tr adresinden ve 444 91 11 nolu GOLD Call Center'dan takip edebilirsiniz...

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

geçenlerde netbook almak için çıktık, kafamızdaki ürün belliydi, eeepc 1000he internette baktık 800 civarı, ama bize hemen lazımdı zaman yoktu yani, teknosa'ya gittik sadece bir tane varmış beyaz ve o da teşhir ürünü resmen hurdaya çıkmış, indirim yaparsanız düşünebiliriz dedik 860 dediler, sorduralım sıfır siyah var mı diye, her mağazaya 2 siyah 2 beyaz yollanmış sadece teşhir var dediler, tamam dedik ordan çıktık darty'e gittik sonuç aynı yok ve teşhir çok pahalı, artık umudumuzu kaybetmişken bir anda gold'u gördük hadi bi bakalım dedik, sorduk her rengi var dediler, kaç para dedik 760!! dediler biz de iyi falan dedik abimle ikimizde şokta, taksit yapıyor musunuz dedik bonus var mı dediler, var dedik 10 taksit yüzde 10 indirim dediler, velhasıl kelam biz makineyi 684 liraya 10 taksitle alıp gittik evde takside bi gülme tuttu bizi, 800 liraya çizik içinde teşhir ürününü almak bile mantıklı gelmişken 684 liraya kutusu jelatin içinde aldık siyah netbook'umuzu, allah gani gani razı olsun gold'tan, abim yurtdışında şimdi, taş gibi çok memnunum diyor, sağol gold ya, eski dost düşman olmaz diye boşuna dememişler(: kimse yokken onlar vardı, chip in ilk sayılarını saklarım halen, gold oem listesi verirdi elimizde hesap makinaları ne hesaplar yapardık çocuk aklımızla (: o günlerde chip okumakta oem listesinden pc hesaplamakta bi başka zevkti, sonunda pII 300 mhz 64 ramli bilgisayarımızı almıştık mecidiyeköy gold'tan(: şimdi kuzenimde o bilgisayar, inatla çalışmaya devam ediyor (:

bu haberin bize tam olarak vermek istediği nedir, anlamadım ben

''En uygun fiyat ve en bol çeşit''

hiç kimse bu iddaada bulunmasın bosu bosuna tek kalmemde 5000 ytl

alısvers yaptım ve pişman oldum

Aradığım ürünler pahalı oluyordu baktığımda...

Gold'un fiyatları uygundur ancak her zaman düşük ve orta performanslı olan ürünleri satar. Yüksek performanslı ürünleri Gold'da bulamazsınız.

Gidip yüzyüze satın alım yaparsanız indirim yapabiliyorlar, fakat web siteleri çok pahalı.

golda sakın gitmeyin!!adamı bi hafta oyalıyolar.yanlış parça veriyolar.anakartın kitapçığını veriyorum adama şu işlemci uyarmı bak diye bakıpda işlmci veriyo eve gidip takıyom cpu'yu uymuyo.ben ne anladım bu işten::!!!!

selam bu ne istir kendimi kaydedecem edemiyorum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir