Google+'a bir şeyler oluyor!

Çoğumuz onun için "Yine olmadı", "Facebook'a yenildi" dedik ama Google+, bizi utandırmak için hazır!

Google+'a bir şeyler oluyor!

Burak Öztürk

Google'ın sosyal ağ hizmeti Google+'a günde 625.000 kullanıcı kayıt yapıyor. Ve eğer Google+'ın üye sayısı bu hızla artmaya devam ederse, 2012'nin sonunda kayıtlı kullanıcı sayısının 400 milyona ulaşması bekleniyor.

Ancestry.com'un kurucusu Paul B. Allen yaptığı acıklamada geçtiğimiz haftalar içinde Google+'ın atağa geçtiğini ve Aralık ayı içinde bugüne kadarki üye sayısının dörtte biri kadar yeni üyenin siteye kayıt olduğunu söylüyor.

İnternetin en büyük şirketi olan Google, Google+ ile 800 milyondan fazla kullanıcısı olan Facebook'a büyüklüğünü göstermeye çalışıyor . Google+ bu senenin başlarında kurulmasına rağmen Eylül ayına kadar test aşamasındaydı. Ve herkese kapılarını Eylül ayında açtı. Google'ın patronu Larry Page, Ekim ayında yaptığı açıklamada 40 Milyon kullanıcıya ulaştıklarını belirtmişti.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

evet google+ bunu da başaracak gibi....çoluk çocuk herkes facebook ta ...

Google+ da iş var yeni kullanmaya başladım hoşuma gitti.

Aksiyon yok aksiyon!

Google+'ın Facebook'tan daha üstün bir site olduğuna inanıyorum. Üye sayısının artması sevindirici ama Facebook gibi olmasından korkuyorum açıkcası. Facebook'ta sahte hesapların çokluğu, Twitterda internet pazarlama hesapları.. Google+ şimdilik temiz bakalım :)

Biz türkler oranında cılkını çıkarırız, acaip acaip gruplar açar, acaip fotoğraflar yükler, kayıp olmadığı halde kayıp ilanları dolaştırır, iki ay önce yazılmş acil kan lazım yazısını paylaşır, bu yazıyı bilmem kaç yere kopyalamazsan yazılarıyla doldurur alakasız fotoğraflar bulup bilmem nerde hayvan katliamı diye ağlayıp yalan haberlerle bazı markalara çamur atıp dururuz artık, he bu arada ergenleride unutmayalım, yazımı da beğenirseniz sevinirim karşılıklı beğeniriz hah :)))

gmail üyeliği istemedigi takdirde, gmaile kafası yatmayan kesimden saniyede 1000 kişi kayıt olabilir :D

o asosyal toplum her yerde, kafa değişmedi sürece herkez çoluk çocuk yeğen.!
-----------------------------
evet google+ bunu da başaracak gibi....çoluk çocuk herkes facebook ta ...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play