Google, Allo ve Duo'yu birleştirebilir!

Google'ın yeni uygulamaları Allo ve Duo'nun geleceğiyle ilgili önemli bir işaret var!

  • Cenk Atlı
Google, Allo ve Duo'yu birleştirebilir!

Google'ın video aramalar için FaceTime ve mesajlaşma ihtiyaçları için iMessage'a rakip olarak kullanıma sunduğu en yeni uygulamalar Duo ve Allo şu anda birbirinden oldukça bağımsız iki ayrı uygulama olarak görünüyor. Fakat bu durumun değişebileceği ve bu iki uygulamanın yakın bir gelecekte çok daha yakın bir işbirliğinde olabileceğine dair işaretler gelmeye başladı.

Allo yetkilisi Justin Uberti tarafından gönderilen bir tweet'te, Allo'daki video ve sesli aramalar için Duo'ya da bağlantılar gelmesi yönündeki talep "Kesinlikle" şeklinde bir ifadeyle olumlu yanıtlandı.

Bu elbette şu an için eli kulağında bir hamle olarak görülmese de iki uygulama arasındaki işbirliği üzerinde düşünüldüğü anlamına geliyor. İleride her iki uygulamanın çok daha etkili tek bir iletişim aracında güçlerini birleştirmesi de olasılıklar dahilinde.

Diğer yandan Allo'nun halihazırda hem Android hem de iOS'taki uygulama mağazası listelerinde zirveye oldukça yakın bir grafiğe sahip olduğunu da ekleyelim.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Facetime ve imessage varken gereksiz. Android kullanıyorsanız skype Facebook Messenger veya Skype kullanabilirsiniz. Hem skype eski msn nizle giriş yapabilirsiniz.

nolur telefonlarımıza zorla yükledikleri şu hangoust uygulamasını bir güncelleme gönderip yok etsiler bak allo ve duo ikisini de yükledim söz kullancam google amca lütfen!

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play