Google+ bu yüzden başarısız oldu!

Google+'ın neden başarısız olduğunu Google'ın en yetkili ismi işte böyle itiraf etti; sorunu çözdü!

  • Zeynel A. Öztürk
Google+ bu yüzden başarısız oldu!

Google'ın farklı kanallardan "itekleyerek" kullanıcı sayısını artırdığı sosyal ağı Google+'ın başarılı olduğunu söylemek zor. Ancak firmanın ortak kurucusu Sergey Brin, Google'ın çekingen, sosyal olmayan kullanıcıları sosyal ağa dahil ederek önemli bir iş başardığını düşünüyor.

Brin, "benim sosyal olmakla ilgili bir işte çalışmam, benim için muhtemelen bir hataydı" diyor ve kendisinin "tuhaf" bir kişiliğe sahip olduğunu, pek sosyal bir insan olmadığını itiraf ediyor.

Brin için en iyi iş, şu an başında bulunduğu, tuhaf icatlar ortaya çıkaran Google X bölümü olsa gerek...

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Google sosyal ağ için çok geç kaldı. Facebook varken yaygınlaşamaz.

Google Plus sadece Google hesabı ile alındığı için başarısız oldu

Google+ gâyet başarılı ve eklenen yeni özellikleri ile her geçen gün daha fazla kullanıcıyı kendine çekebileceğine inanıyorum.

Google+ başarısız filan değil ben kullanıyorum facebook gibi amele pazarı olmadı olmazda...

@08 Haz 2014 21:58 Yani asosyalsin. Tercih senin tabii ki.

@09 Haz 2014 09:39 en azından senin gibi antisosyal değil.

bence google+'ın problemi etkileşim olmaması ve kullanım zorluğu. anlaması zor. ama hangout, amerikadaki numaraların ücretsiz aranabilmesi ve türlü türlü özellikler ile aslında epey iyi sayılır.

bizim akrabalar daha keşfedemedikleri için çok başarılı buluyorum bende ::D

değersiz ve gereksiz birşey bu

Diğer sosyal paylaşım platformlarına göre daha akıllıca link ekleme sunuyor. Eklenen sayfalardan daha iyi resim önizleme sunuyor. Facebook burda patlıyor. Bir de site/ileti içi önizleme deneyimini çok başarılı buluyorum.

chip microsoft yalakası olduğundan google ürünlerini sevmez.

Kullanan kullanıyor faceyle kiyaslamayin ben kullanıyorum keyifli bi ortam hepsinin muabeti farklı face amele pazarinida geçti.

Ben başarısız bulmuyorum kullanıyorum ve gözlemlerime görede kullanan türk sayısı hızla artıyor ayrıca en azılan facebook gibi ergen yuvası değil henüz ayrıca hergün gelen oyun istekleriyle uğraşmak zorunda da kalmıyorum.

Google+ neden başarısız diye düşünüyorum ve hala bir sebeb bulamadım, Ş,mdi burdan laf ebeliği yapacak arkadaşlar elbette olacaktır ancak lütfen her 3 sosyal platformuda kullananlar + - yönde yorum yapsınlar. Google+ kullanmayanlar kabile dürtüleriyle saldırmasınlar

aslında google+ yı kullanan dahada az olur nedenmi çünkü youtubede kanal açıyorsunuz google+ da bir zorunlu sayfa açılıyor hem de üst arkadaşın yazdığının bir benzeride ben söylemek istiyorum google hesabı açarken google + da zorunlu açılıyor ve kullnıcısı daha artıyor isteğe bağılı olsaydı emin olun daha az kullanıcısı olurdu

Sen de yorum yaz