Google Chrome'a çok özel bir eklenti!

Chrome için geliştirilen Limitless isimli eklenti, size çok özel seçenekler sunmak için hazır!

Google Chrome'a çok özel bir eklenti!

Bilgisayarınızın başındayken, internette dolaşırken saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeyenlerden misiniz? Dikkatinizin sıkça dağıldığını, zamanınızı boşa harcadığınızı düşünüyorsanız, size göre bir eklenti var.

Limitless, bir Chrome eklentisi ve web'de gezinti alışkanlıklarınızı izleyerek onları kategorilere ayırıyor. Bu sayede hangi web sitesinde ne kadar zaman geçirdiğinizi tam olarak görebiliyorsunuz. Örneğin CHIP Online'da geçirdiğiniz bir saat, Teknoloji için bir saat harcadığınız anlamına geliyor.

Limitless, sıkça ziyaret ettiğiniz web sitelerine kolayca ulaşmanız için bir "hızlı erişim" işleviyle geliyor. Bu işlevi tek bir tıklamayla açıp kapayabiliyorsunuz.

Hangi sitelerin hangi kategorilere ait olduğunu değiştirmeniz elbette mümkün. Bunun yanında hangi web sitelerinin "üretken" olup, hangisinin olmadığını da belirliyorsunuz. Bir web sitesini birden çok kategoriye atamanız mümkün, kategorileri virgülle ayırmanız yeterli.

Limitless, aklınıza gelen fikirleri yazmanızı sağlayan bir not defterine de sahip. Araç, kendiniz için günlük ve yıllık hedefler belirlemenize de yardımcı oluyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

İsmiyle alakası olmayan bir eklenti.

chip online bir göz atip geçersek teknolojisi sevnmiyor mu olacaz :) yahu nasıl güldürdünüz beni :)

Bilgi çalmaya yönelik uygulamalardan birisi daha...

16 MB lık eklenti mi olur bu ne.

eklentiyi bir türlü yükleyemedim yardıımcı olurmusunuz lütfen

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir