Google Chrome artık beta değil!

Google'ın tarayıcısı Chrome, sessiz sedasız beta sürecini tamamladı. 1.0 sürümü için bağlantı burada

Google'ın tarayıcısı Chrome artık beta değil!
Google Chrome beta sürecini tamamladı. 1.0.154.36 sürümü indirilmeye hazır.

Google'ın 1 Eylül'de büyük bir sürpriz yaparak yayınladığı web tarayıcısı Chrome, yaklaşık 3,5 aylık bir beta sürecinin ardından nihayet 1.0.154.36 sürümüne güncellendi. Bu sürüm numarası, aynı zamanda Chrome'un artık beta olmadığını müjdeliyor.

Resmi Google Blogu'nda yayınlanan bir açıklamayla beta sürecinin sona erdiğini duyuran Google, yeni sürümün daha stabil olduğunu, video performansının arttığını, tarayıcının artık daha hızlı olduğunu ve yeni bir yer imleri konusunda yenilikler yaptıklarını söylüyor. Ayrıca gizlilik ve güvenlik konularında da bazı iyileştirmeler söz konusu.

Ancak beta sürecinin tamamlanmış olması tüm eksiklerin giderildiği anlamına da gelmiyor. Yine aynı blog'da yapılan açıklamaya göre, henüz tarayıcıya eklenmeyen RSS desteği için çalışmalar devam ediyor ve güncellemelerle birlikte çok yakında bu destek de kullanıcılara sunulacak.

Eğer Chrome'un önceki beta sürümlerinden birini kullanıyorsanız, tarayıcınız zaten otomatik olarak 1.0 sürümüne güncellenecektir. Kurulum dosyasını indirmek isteyenler ise aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir.

Download: Chrome 1.0.154.36

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

google ismindeki her ürünü kullanabilirim, teşekkürler google.
her zaman en kullanışlısını her zaman en hızlısını her zaman en iyisini siz yapıyorsunuz. ne zaman işletim sistemi geliyor? bekliyoruz..

Teşekkürler CHIP Online
Sağdaki araçlar dan chrome hakkındaya basıncada
uyarı veriyo update diye

kaldırırken bi bakın ilk çıkana

Bende çok alıştım chrome'a. Hem hızlı hemde yer imleri çok kullanışlı. Tavsiye ederim.

evet bende bekliyorum yeni bir işletim sistemini googleden. hemde sabırsızlıkla. tarayıcı konusunda beni oldukça tatmin etti.

ya arkadaş bu chroms uçuyor lakin geçen gün az kalsın birileri benim anakartıda uçuruyorlardı bu chroma yüzünden, silmeye çalışmıştım chromayı pc den şu yazı çıktı "bize mi sordun yüklerken"

Arkadaşlar yap-mayın.
Chrome'u kaldırırken bizemi sordun yüklerken diye birşey demiyo.
Aynen şunu diyo:
Chrome'u kaldırmak istiyormusun? Bunu bizmi dedik?

Burdan verdiğiniz linki tıkladığımızda programı kurarken kaspersky trojen generic buldu ve kurulmadı vürisli arkadaşlar sakın kurmayın....

Google Chrome artik beta degil_10003.. Dandy :)

Google Chrome artik beta degil_10003.. Super :)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play