Google Chrome ile TV keyfi!

Yüzlerce TV kanalını, sadece Chrome yardımıyla izlemek ister miydiniz? İşte bunu yapmanın en kolay yolu...

Google'ın tarayıcısı Chrome, özellikle eklenti desteği kazandıktan sonra neredeyse her şeyi yapabilen bir tarayıcı haline gelmiş durumda. Bunun son örneği ise, yüzlerce TV kanalını başarıyla tarayıcınıza taşıyan eklenti TV Chrome...

TV Chrome, tüm dünya ülkelerinden yüzlerce TV kanalını destekliyor ve Chrome üzerinden monitörünüze taşıyor. Buradan indirebileceğiniz eklenti, diğer Chrome eklentileri gibi kolayca sisteme kuruluyor ve kurulumun ardından adres çubuğunun yanına, ufak bir simge olarak yerleşiyor.

Bu simgeye tıkladığınızda açılan pencerede onlarca ülkeyi sıralanmış olarak bulacaksınız. Bir ülkenin üzerine tıkladığınızda ise, o ülkeye ait, desteklenen TV kanalları listeleniyor ve size, dilediğiniz kanalın üzerine tıklamak kalıyor.

Bu noktada ufak bir detaya dikkat çekmek gerekecek: Eklentiyi kullanabilmek için, sisteminizde Windows Media Player tarayıcı eklentisinin de kurulu olması şart. Bu eklenti aslında Firefox için geliştirilse de, buradaki talimatları uygulayarak onu Chrome'a uyarlama şansınız var.

Download: TV Chrome

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Çok iyi yaa. Sadece Türkiye' nin listesinde her kanal yok.

eklentiyi Chrome'a uyarlıyamadım ?
yapan biri açıklıyabilir mi

İNDİRDİM BAKTIM GOOGLE CHROME GİBİ FASON:S

tv crome u indirdikten sonra tikliyorsun, tanimlanmamis bi format oldugu icin, ya internetten yada pcdeki programlardan biriyle eslestirmeni istiyor, sen asagidakini yani pc deki programlardan biri ile eslestirmeyi seciyorsun, eger program listesinde yoksa (google crome) , gözat (türkcesi herhalde o- benimki almanca) a tikliyorsun, ve crome un yüklü oldugu dosyaya gidiyorsun. crome programini seciyorsun, ok diyorsun ve yüklemeye yönlendiriyor. baya uzun oldu heh :))

eklentiye gerek yok bir çok site var bunun için.

chrome mu kaldı bu devirde.

sevgili ie9 umla beraber yıllardan beri hiçbir eklenti olmadan her sitedeki kanalları açabiliyorum bunun için ekstradan program yüklemek harhalde pc ile yeni tanışanların işi olsa gerek.....

Güvenmiyorum. Her yer virüs ya da açık dolu.

Herşey ok ama hazır deyip çalışmıyor :( bir türlü çalıştıramadım...

karspersky izin vermiyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play