Google, Chrome'u TV reklamı ile tanıtıyor...

Google, tarayıcısı Chrome'u TV reklamları ile yaymaya çalışıyor. İşte Chrome'lu reklam filmi...

  • Ceyhun Seval
Google, Chrome'u TV reklamı ile tanıtıyor...
Google Chrome televizyona çıkıyor!

Google, internet tarayıcısı Chrome'u Amerika'da televizyon reklamlarına taşıdı

Google'ın Japon ekibi tarafından hazırlanan 36 saniyelik reklam filmi Chrome'un ne kadar basit ve kolay kullanımlı olduğunu anlatıyor. İlk olarak internette yayınlanan ve olumlu yorumlar alan reklamın daha sonra televizyon kanallarında da yayınlanmasına karar verilmiş. Reklam filmini video bağlantımıza tıklayarak izleyebilirsiniz.

Google daha önce televizyon reklamlarını hiç kullanmamıştı. Bakalım bu yeni yöntem Chrome'un %1,42'lik pazar payını arttırabilecek mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

1 veya 2 sene sonra durdurulamıyacak kitliye sahip bir Taraycı benim gözümde ..

Google Chrome tarayıcısında, grafik göstermeyi sağlayan bir özellik vardır.Belirtmemde sakınca yoktur umarım,Bu grafik tanımlayıcı motorunun adı ''Skia''. Taktik ve açık konusuna değinmeyeceğim, Fakat hackerlar biraz varsayılan kullanıcıların yetkileriyle bonus toplamayı başarmışlar :)
Eh biraz geç olsada açık dün ve önceki gün G.C. yetkilileri tarafından kapatılmış olsada, Herşey için genellemesinde demek oluyorki; Günümüzde kapıyı kapatsanızda , zararlılar inatla ,bu sefer illa bacadan girmek isteyecektir.. :)

sevgiler..

Bunların da iyi ki bi japon takımı bulmuş bir şey. Youtube'da gün boyu izledik bir de TV versiyonu hiç çekilmezz desemm deee siz bana bakmayın öylekii düşman çatlacak bir reklam. Her yerde kullanılsa yeri. O derece.

google arama motorunda olduğu gibi tarayıcıda da 1 numara olmaya çalışıyor belli olmaz belki olur

Sen de yorum yaz