Google'dan 100 kişiye bedava Project Ara!

Google'ın Project Ara ismini verdiği "modüler telefonu" 100 kişiye bedava gidiyor!

  • Cem Şancı
Google'dan 100 kişiye bedava Project Ara!

Google'ın Project Ara'sı hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey... Tıklayın...

Google'ın modüler telefon projesi olarak ortaya çıkan Project Ara'da işler beklenilenden hızlı ilerliyor. Bir akıllı telefonun değiştirilebilir küçük parçalardan oluşturulmasını ve istenilen parçaların değiştirilerek telefonun güncellenmesini sağlayan Project Ara için test sürecine başlayan Google, 20.000 test başvurusu arasından 100 kişiyi seçti.

Project Ara'nın Şubat 2015'te piyasaya çıkacağını vurgulayan Google yetkilileri Şubat'a kadar geçecek sürede telefonun testlerinden elde edilen sonuçların değerlendirileceğini ve telefonda geliştirmelere devam edileceğinin de altını çizdiler.

Project Ara sayesinde kullanıcılar her yıl yeni bir telefon almak zorunda kalmadan sadece ihtiyaç duydukları modülleri güncelleyerek, son teknolojilere sahip güncel bir telefon kullanma şansına ulaşacaklar.

Google'ın Project Ara'sı hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey... Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

merhaba link kırık sanırım

Samsung bu projeye taş koyar ??

Markasız garantisi olmayan telefon dünyasına adım atıyoruz hayırlı olsun

çözüm olacağını sanmam,her yıl telefon almaya çözüm bu yolsa işlemez zira işleseydi toplama bilgisayarlarda işlerdi 2 yılda bir donanımı her türlü değiştirtiyorlar adama.

Umarım başarılı olur.

süper mantık samsung un da boş kalmaması lazım bide su geçirmez olsa dokunmaya kıyamam :D

Ya knk benim yeni kamera takmam lazım kamera eskidi benim ya -aynen knk ben de rami yukselticem oyunlar donuyor. Gibi mi yani?

Anakart değişmediği sürece çok ta mühim değil

gençler bunun sayesinde çok az fiyat farkıyla birden fazla büyüklükte telefonumuz olabilir, düşünsenize iki farklı büyüklükte kasa alıyorsunuz ve o gün hangisini istiyorsanız parçaları ona takıyorsunuz

Nasıl bi sistem olacak anlamadım

Toplama bilgisayarlar hala sirketlerde kullanilmakta ve avantajlida fakat mobilite icin laptoplar kullaniliyor. Su an icin de laptoplarda bu istedigin parcayi cikar degistir tak yaygin degil ama bunu yapanlar performanstaki degisikleri farkediyorlar bnce guzel bir uygulama umarim yayginlasirda bizde ulasiriz...

başarılı olabilir

İşletim sistemi de değişiyomu :/

yalnız yedek parça sıkıntısını geçtim daha fazla malkiyet olacaktır böylece :D gereksiz şuan için

Kamera sonyden ekran Lg den islemci snapdragon 805 4 gb ram 128 gb hafiza 64 bitlik anakart kasa htcden samsungtan hic bisey almam al iste mukemmel bir telefon

toplama.. ??

bence cok iyi

Sen de yorum yaz