Google'dan 29 Ekim bombaları...

Google'ın 29 Ekim'de düzenleyeceği etkinlikte hangi bombaları patlatacağı belli oldu gibi...

  • Berk Toparlak
Google'dan ilginç karar

Birkaç gün önce Google yeni ürünlerini tanıtacağı basın toplantısı davetiyelerini göndermişti. Hem Windows 8 ve Surface, hem Windows Phone 8, hem de iPad Mini tanıtımlarıyla aynı döneme denk geldiği için bu etkinlik çok tartışıldı ve sözkonusu tarihin değiştirileceğine dair iddialar üretildi.

Ancak TheNextWeb.com'un haberine göre Google tarihte bir değişiklik yapmayacak. Dolayısıyla 29 Ekim gününün bir hayli "şenlikli" geçmesi bekleniyor.

Daha önce gelen haberlere göre Google, Nexus 7 tabletinin 32GB'lık sürümünü tanıtacak. Yeni sürüm hem "yalnızca WiFi" hem de "WiFi/3G" bağlantılarına sahip olacak. Google'ın aynı zamanda Samsung tarafından üretilen 10 inçlik 300 PPI ve 2560x1600 ekran çözünürlüğüne sahip Manta tabletini de tanıtması bekleniyor.

Manta ve LG Nexus 4'ün Android 4.2 ile çıkması bekleniyor. İki cihaz da kullanıcılara Google Play'e girme olanağı sağlayacak.

Kısacası Google, büyük günde 1 değil, tam 3 bombayı birden patlatma hazırlığında: 2 yeni Nexus ve yeni Android...

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Vay anasını biz hala Samsung'dan güncelleme bekliyelim adalar yeni telefonunu Android 4.2 ile tanıtsın

"Google play'e girme" özelliği nedir, onu anlamadım.

üç bomba yerine üç balon desek daha mantıklı olurdu kanımca....

bunlar olsa olsa sakız olur. anlamayan android fanboylar için açıklama: google anca sakız patlatabilir. gördük google+ "bomba"sını..

google play'e giremeyen android tablet mi var

@22 Eki 2012 22:44 çip editörlerine göre var herhalde. engin teknoloji bilgilerini bizimle de paylaşsalar da öğrensek

Bu Manta'nın işlemcisi ve RAM'i yeni iPad'den iyiyse Apple artık kepenkleri kapatır herhalde...

29 ekim zaten coşkulu olacak bunlar ürün çıkarıyor diye daha coşkulu olacak değil ya

Galaxy Nexus kullanıcıyısıyım.Andorid iyi güzel fakat,Google şirketinin en sevmediğim yanı sürekli olarak güncelleme çıkarması.Gerizekalılar bi kere çıkartıp adam gibi bi sürüm yapsalar sorun kalmayacak.Bi 4.0.3, 4.0.4 , 4.1.1 , 4.1.2 bu ne arkadaş ? bıktım artık.Adam gibi stabil bi sürüm yapın.Keşke biraz daha bekleyip windows phone alsaydım...

@23 Eki 2012 09:41 şu insanoğlu varya tam dayaklık.kimisi diyorki güncelleme gelmiyor kimi diyorki çok güncelleme geliyor.İsteğine göre telefon alacaksın ne istediğini bileceksin.Hiç güncelleme istemiyormusun.lg al hava mı atmak istiyon iphone al.sat telefonunu windows phone al.Ama bir karar ver ne istiyorsun.Firmalara da hak vermiyor değilim bazen baksana 10000 türlü adam var.apple şanslı en azından kullanıcıları ne yapsa yada yapmasa da seviyorlar.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play