Google'dan önemli Gmail açıklaması!

Google, yakın zamanda Gmail ile ilgili ortaya atılan iddialara böyle cevap verdi!

Google'dan önemli Gmail açıklaması!

Google, son dönemde çıkan Gmail ve kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili bazı haberlerle ilgili önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamanın tam metnini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

"Kullanıcılarımızın mahremiyeti ve güvenliğini bizim için son derece ciddi ve önemli bir konudur, son dönemde bunun aksini iddia eden haberler ise tamamen gerçek dışıdır. Gmail için geliştirdiğimiz güvenlik ve mahremiyeti özellikleri endüstriye öncülük edecek derecede ileri düzeydedir ve söz konusu koruma herhangi bir Gmail kullanıcısına e-posta gönderen herkes için geçerlidir."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Şu an hiçbir teknoloji devine Apple, Microsoft ve Google başta olmak üzere, en ufak güvencem yok. Hepsi bilgilerimizi sızdırır. Güvenliğimiz sadece 3. "kullanıcılara" karşı güvende, 3. kurumlara ve kişilere değil!

Klasik Otomatik cevap.

Kimse Google'a "güvenliği çok kötü" demedi. Google aramalarımızdaki ve e-maillerimizdeki anahtar kelimeleri kullanarak bizlere spam ve reklam gönderiyor, ortaya atılan iddia bu. Keşke bu konuda düzgün bir cevap verseymiş belki Google'a inanırdık...

goole tam da alakaya çay demle türü bir açıklama yapmış.

çıkıp da ms ye pazar mı bırakacaz mı diyeceklerini sandın

paranoyaklar buraya toplanmış Google'a iftira atmışlar...

@grezimonk Google kabul ediyor. Sen kabul etmiyorsun.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play