Google'dan resmi cevap geldi!

Bugün yayınladığımız şok habere ilk resmi cevap Google'dan geldi. Noktasına dokunmadan yayınlıyoruz!

Google'dan resmi cevap geldi!

Bugün burada yayınladığımız habere haberimizde, Google ve diğer pek çok internet devinin, ünlü reklam önleme eklentisi Adblock Plus ile ilişkisinden bahsetmiştik. Bu haberimize ilk resmi yanıt, Google'dan geldi. Noktasına virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz:

"Adblock Plus, Google aramaları ve sponsorlu sonuçlarının yanı sıra Google'ın AdSense for Search iş ortağı olan sitelerdeki reklamların "kabul edilebilir reklamlar" listesinde yer aldığını duyurmuştur. Söz konusu liste, bazı AdSense for Search iş ortaklarının yanı sıra Amazon, Reddit ve Yandex'te bulunan reklamları da içermektedir."

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

yani düşündüğümüz şey doğru çıktı. ayrıca bu nasıl cevap? yazmaya üşenmiş adamlar. anlamak için bikaç sefer okumanız gerekir. hala da anlamayabilrsiniz boşverin.

Anlamakta zorlanılan bir cümle olmuş. Bu nasıl bir cevap böyel !, google sade ve basittir ama açıklamalarında aynı hassasiyeti göstermiyorlar !..

acık acık diyo google eli mahkum

Adblock bizim reklamlarımıza izin verecek. O kadar . Diyorlar kendileri düzgün bir uslub la

Sadece biz vermedik, Reddit, Yazndex ten de para alıyor demişler. Demekki eklenti geliştiricisi baya açgözlüymüş :) Ama google hafiftenden da parayı verdik, düdük bizim havalarında yani :))

Yok be seçeneklere tıkla rahatsız etmeyen reklamları engelleme yanındaki tıkı kaldır...:)

ben olmak google,ben apple ı sevmemek

ok biliyorduk zaten

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play