Google Docs yenilendi!

Online ofis uygulamalarını barındıran Google Docs'ta önemli değişiklikler oldu...

  • Ali Güngör

Google Docs ortaya çıktığı günden bu yana onu farklı kılan bir özelliği var: Ortak çalışma.

Microsoft Office paketi karşısında kendisini farklılaştırarak başarı sağlayabilen Docs, Office'in de bu özellikleri kazanmaya başlamasıyla birlikte, farkını daha da güçlendirmek için çalışıyor.

Bu amaçla gerçekleştirilen yenilikler Google tarafından tanıtıldı. Dosyalar özel (Gizli), bağlantılanan kişilerin görebileceği şekilde ya da herkesin görebileceği şekilde paylaşılabiliyor.

Google Docs belgeleri artık özel modda başlıyor, sahibi istediklerine yetki verebiliyor. İster tek tek, ister toplu seçim ile yetki vermek mümkün. Belgelerin isimlerinde erişim izinleri bir bakışta görülebiliyor. Share tuşuna tıklayarak paylaşmak mümkün ve arayüz oldukça temiz, basit hale gelmiş durumda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

aga bunu çevrimdışı nasıl kullanırız detaylı bilgi verirmisin bi ara ya

elimden aldıkları hesabımı, haksız yere elimden alındığını düşünüp, belirtip yazıp yolladığımda 24 saat içinde geri verdiler, kullanmam diyodum ama hala vazgeçemedim kullanıyorum ama hala da tam güvenemiyorum. sizce kullanmaya devam etmelimiyim :)
etmemelimiyim :( chip online ziyaretçileri

Google Docs çevrimdışı kullanım eskiden vardı fakat şimdi Google Docs'ta çevrim dışı kullanım iptal edildi. Gmail, Takvim gibi hizmetlerde çevrimdışı mevcut...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play