Google Earth: Yeni versiyon, net resimler

Arama motoru sunucusu, Google Earth yazılımının yeni Beta sürümünü yayınladı. Burada, uydulardan alınan yüzlerce görüntü güncellenmiş ve daha net resimler eklenmiş.

Geliştiriciler, özellikle Afrika kıtasının beşinci kere güncellenmiş olmasına dikkat çekiyorlar. Bunun için bir çok “National Geoghraphic” içeriği hazırlanmış ve yazılıma eklenmiş. Fotoğraflar ve video görüntülerinin haricinde kıta üzerinde 500 sanal uçuş ve Botswana için bir canlı kamera eklenmiş.

Google Earth geliştiriciler sözlerini tutarak bilgileri düzenli bir şekilde güncellemeye çalışıyorlar. Şu anda Los Angeles, Jacksonville, Oxnard ve St. Petersburg’un yüksek çözünürlüklü resimleri mevcut. Bunun haricinde Frankfurt, Wien, İstanbul, Varşova, Mailand ve sayısız Avrupa şehrinin de ayrıntılı görüntüleri mevcut.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

google earth nerden indiriliyor lütfen söyleyin

nerden indiriliyo söylerseniz seviniriz

nereden indireceğiz canım bitane indirdim çok net göstermiyoooooooooo yaaaaa nereden indirecegiz söylemezseniz ........ ya korum

google earth nerden indiriliyor lütfen söyleyin

http://earth.google.com/products.html adresinden free olanı indirebilirsiniz. Plus ve Pro versiyonlarını satın almak ister misiniz onu bilemem.

internette google earth ile ilgili sürülerce reklam (güya kendilerince en iyi olan) var ama, hiç biri, bu sayfada da olduğu gibi, bunları nereden ve nasıl indireceğimiz hakkında bize yol göstermiyor nedense!!!!!????? bari siz, diğer reklamlardan farklı olduğunuzu gösterin lütfen!

nerden indiriliyor

http://earth.google.com/download-earth.html bu linki tıkla anında ücretsiz olanı indirebilirsin iyi günler

harika bir şey

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir