Google hakkında bilinmeyen 50 ipucu

Google araçlarını kullanırken hızınızı artıracak ve işlerinizi kolaylaştıracak 50 ipucu burada!

  • Erkan Özer

Google arama motoru, aslında düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapabilecek güçte. Ve doğru hileleri kullandığınız takdirde aramalarınızı sadece hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız 50 ipucu ile Google'ı en etkin şekilde kullanmanız mümkün!

Arama motoru devi Google, mükemmel sistemi ile yalnızca arama yapmakla kalmaz, aynı zamanda çevriri yapabilir, sözlük olarak kullanılabilir, döviz kuru hesaplayabilir, tren veya otobüs saatlerini bilir, vizyondaki filmlerin hangi saatte hangi sinemada oynatıldığını söyleyebilir veya aradığınız her türlü fotoğrafı kolayca bulabilir.

Google'da gizli 50 özellikİşte tüm bu özellikleri kullanabilmeniz için fotoğraf galerimizde Google'ı bu kadar özel kılan ve arama motorunu diğer hizmetlerden ayıran 50 muhteşem özelliği ve ipuçlarını bir araya getirdik.

Google Earth, Chrome ve diğerleri için Turbo modları
Yalnızca arama motoru değil, ayrıca popüler Google uygulamaları için de onlarca ipucu bulmanız mümkün. Örneğin Google Earth'de turbo modu, offline kullanım imkanı veya fotoğrafların çekim tarihlerini görme gibi ipuçlarını da galerimizde görebilir, bilgisayarınızda yüklü Google Earth'de uygulayabilirsiniz.

Uygulamaların yanında Google Mail veya Google Takvim gibi web hizmetleri için de birçok ipucu bulunuyor. Tüm ipuçlarını görmek için galerimize buyurun!

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

google'ın bilgisayarla birlikte açılan güncelemelerine gıcık olmaya başaladım. görev yöneticisinden ayarlanmıyoda. bilgisayar yeniden başalayınca yine kendi bildiğini okuyo. keşke bunu google'a bildirebilseydim. her gün her gün ne gereği var. tüm programlar yapıyo bunu ama çoğunu hafta bir, ya da ay da bir istediğin gibi ayarlayabiliyosun.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play