Google'ı daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Google'ın çalışanlarının nasıl bir ortamda çalıştıklarını hiç merak ettiniz mi?

Kapının arkasındaki Google
Google'da çalışmak gerçekten farklı bir deneyim...

Google'da hayat nasıl? Google'da çalışanlar nasıl bir ortamda işlerini yürütüyorlar? Dünyanın en yaratıcı firması Google'da dünyanın nasıl döndüğünü merak ediyor musunuz?

Google, artık hiç tartışmasız dünyanın en iyi bilinen markalarından bir tanesi. Google'da arama yapmak artık öylesine sıradan bir eylem ki, geçtiğimiz aylarda İngilizce'de 'to google' kelimesinin artık yazı dilinde de kullanıldığına rastlar olduk. Yani İngilizcede aramak fiili 'search' ile ifade edilirken, internet üzerinden yapılan aramalar için insanlar artık 'google'ı kullanabiliyorlar.

Yukarıda verdiğimiz örnekten de anlaşılacağı üzere Google, artık internete sık giren olsun, nadiren kullanan olsun, her kesimin başvurduğu çok büyük bir kaynak ve Google kendi bünyesine kattığı ve ilave ettiği uygulama ve şirketlerle hızla büyümeye devam ediyor.

Peki ama Google'ın çalışanlarını hiç merak ettiniz mi? Google'da çalışmak nasıl bir deneyimdir? Bildiğimiz şirketler gibi bir çalışma ortamı mı vardır? Çalışanları sabah 8'de işe gelip akşam 5 gibi mi Google'dan ayrılırlar?

Galerimizdeki resimlerle size Google'ın kapısını ardına kadar açıyoruz...

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

google beni işe al :)

bu ne ya iş yeri mi tatil köyü mü belli değil :) Orda çalışanlar yaşadı valla

Google arama motoru çok eksik daha çok geliştirilmesi gerekiyor. Aramalarda halen kaliteli sonuçlar zor çıkıyor ama yapacak bişey yok şuan Türk kulanıcılar için en iyisi google.

Google çalışma ofisine gelecek olursak, artık sıkmaya başladı. İlk gördüğümde çok etkilenmiştim ama şimdi tamamen bu ofislerle kendi reklamını yaptığını düşünüyorum.

işte akla gelen bir fikirin doğru zamanda hayata geçirilmiş hali hakkında konuşuyoruz şu anda... daha da çok konuşacağa benziyoruz... garajdan nereyeeee...

google beni de işe aL =( ehuehuehe x)

ßenDe caLı$mak iStiyorummm :D:D:D ßeniDe işe alınnnn nOlarrrrrrrrrrrrrrrrr =)))

ah google ah...

biraz ingilizcem olsaydi o sirkete müdür olurdum valla

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir