Google'ın gizli aracı ayrıntılarıyla burada!

Google'ın Street View servisi için kullandığı casus otomobilin şoföründen şaşırtıcı açıklamalar...

Başını bin türlü davalarla derde sokan ve kişilerin özel hayatlarına izinsiz olarak girdiği sıkça dile getirilen Google'ın hizmeti Street View için cadde ve evlerin resimlerini çeken Google aracı daha önce de kameralara yakalanmıştı. Ama bu kez araç ayrıntılarıyla ortaya çıktı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan ve Google'ın meşhur otomobilini görme fırsatını yakalan bir kişi, araçla ilgili şahit olduğu her şeyi insanlarla paylaşmaya karar verdi. İşte, adının açıklanmasını istemeyen ABD'linin kendi ağzından Google aracının ayrıntıları...

"Sanırım birkaç hafta öncesiydi. Bir cadde üzerinde yakın bir arkadaşımla yürürken gözümüze ilginç bir nesne takıldı ve bu nesne her ne ise bize doğru hızla yaklaşıyordu. Daha önce Google'ın Street View araçlarıyla ilgili biraz bilgi sahibiydim, ancak yakından görmek hiç kısmet olmamıştı. Bize yaklaşan bu garip nesnenin, daha doğrusu aracın, Google aracı olduğunu anlamamız çok sürmedi. Tabi böylesine bir fırsatı kaçırmak da olmazdı: Karşımdan gelen Google aracına yüksek sesle bağırdım. Ancak işin ilginç yanı o an o yoldan geçmekte olan yaşlı bir adamın da benle beraber bu araca seslenmesiydi. Nasıl yani? Sahi ikimiz nasıl oluyor da bu garip görünüşlü aracın Google aracı olduğunu bilebiliyoruz?"

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

vay be adam kendini resimde istemiyo ama elalemi çekiyo:D

Açık da yapsa gizli de yapsa kabul edilemez..

"So what? 3 kelime"

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Ayrıntılarıyla Google'ın Street View aracı!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir