Google'ın yeni Nexus'u ortaya çıkıyor!

Google, Nexus 5 ve Nexus 7'nin ardından, yepyeni bir Nexus'la daha karşımıza çıkmak üzere...

Google'ın yeni Nexus'u ortaya çıkıyor!

...Ve Nexus 8, kendini göstermeye başladı! 2012 ve 2013 yıllarına damgasını vuran Nexus 7'nin ardından nasıl bir ürünün piyasaya çıkacağı merak konusuydu. 7 inç ekranı nedeniyle adlığı Nexus 7 ismini takip edecek ürün hakkında dedikodularsa tüm teknoloji dünyasının merkezi haline gelmişti ki bir internet sitesinden yayınlanan raporlar, sonunda birçok sorunun cevabı olmayı başardı.

Sitenin yayınladığı raporlar Tayvan kaynaklı ve öyle görünüyor ki Google'ın yeni ürününün adı Nexus 8. Tıpkı bir önceki modelde olduğu gibi, ismini ekran ebatından alan ürün, sekiz inç ekrana sahip olacak. Rapor kaynaklarına göreyse Google proje için çoktan Asus ile anlaşmış durumda. Raporun kaynağı olan Tayvanlı ürün tedarikçisi tarafındansa konu hakkında şu şekilde bir açıklama yapıldı; "Google 7 inç tablet pazarındaki rekabette elde ettiği başarıyı genişletmek için, yeni ürününü sekiz inç segmentinde üretecek." Tedarikçinin kendi hesaplarına göre ürün, Nisan sonu gibi piyasaya çıkmaya hazır olabilecek potansiyele sahip.

Ertuğrul Süngü

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

birasda karizmatik yapsalar su cihazlarını asus yine ucuz diye odun gibi bişey cıkarır baksınlar lgnin kine ne kadar sık zarif

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir