Google Nexus 2 mi geliyor?

Yanlış duymadınız, ilki başarısız olan Nexus'un bir devamı söz konusu! İşte detaylar...

  • Ali Güngör

Google'a yakın kaynakların paylaştığı bilgiler büyük ilgi uyandırdı: Nexus 2 cep telefonu önümüzdeki aylarda ortaya çıkabilir.

Google'ın kendi markasını taşıyan Nexus One başarısız olmuştu. İlk 3 ayda 135.000 adet satılan cep telefonu özellikle servis sağlayıcı, teknik destek ve sert rekabet karşısında bekleneni verememişti.

Bu cep telefonunun Android 3.0 işletim sistemiyle birlikte gelebileceği de konuşuluyor. Nexus One projesinin durdurulmasının ardından bu yeni nesil cep telefonunun üzerinde gizlice çalışmaların sürdüğüne ilişkin söylentiler oldukça güçlü.

Google Nexus 2 gerçekten önümüzdeki aylarda ortaya çıkarsa Apple iPhone 4, Microsoft Windows Phone 7 ve HTC EVO 4G gibi rakiplere karşı çok güçlü olmak zorunda.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Microsoft Windows Phone 7 telefon mu?

Nexus 2 nin rakipleri arasında nokianın adı bile geçmiyor.

Microsoft Windows Phone 7 telefon mu?
------
Haklisin arkadas sacmalamis . En iyisi mi sen aldirma o arkadasa bilmeden yaziyorlar iste .

vay bea nokyanın öldünün belgesi gibi bir haber bu adıyok nokianın rakipler arasında demekki hi-end smartphone ligi bu dakkadan sonra sadece bu oyunculara acık
"Google Nexus 2 gerçekten önümüzdeki aylarda ortaya çıkarsa Apple iPhone 4, Microsoft Windows Phone 7 ve HTC EVO 4G gibi rakiplere karşı çok güçlü olmak zorunda."
nokia sen artık pazarlamaçı personele verilen şirket telefonundan üret
ondan coksatarsın hem kazancıda bol olur...
50tl ye çift hatlı giriş seviyesi telefon

devrik cümle olmuuuş değişim yapın lütfen winphone 7 olsun herşeyi telefon olarak gösteriyorsunuz ne yapacağız biz sizinle bilemiyorum .....

Nexus one her alanda başarılı bir telefondu. Ama piyasaya yön veren kişiler nexusun hakkını yedi. Yoksa nexus one, apple iphone 4'ten bile iyi bir telefon.

Tabikide devamı gelecek o kadar androide ve telefon pazarına siz yatırım yapsanız ilk raundu kaybettim diye (ki tartışılır 135 bin çokda az sayılmaz) çekilirmiydiniz.

windows phone 7 telefon değil ama 6-7 tane bazı markalarla üretilmiş telefonlar bu isimle çıkacak.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play